Platinium Fitness i Smart Gym na platformie Gymsteer

Zdaniem przedstawicieli firmy Gymsteer, “strzałem w stopę” dla branży jest robienie treningów online za darmo. – To są kompetencje ludzi, ich praca, know-how i nie można tego rozdawać za darmo. Dysponując odpowiednią platformą z bezpieczną obsługą płatności, można zmonetyzować usługi świadczone online. Mamy już wiele przykładów klubów i studiów, że to naprawdę działa. Jednym z nich, o którym chcemy dziś wspomnieć, są sieci klubów Platinium Fitness i Smart Gym. Miło nam, że Prezes Bartosz Gibała zaufał naszej platformie – mówią przedstawiciele Gymsteer.

Co do jednego na pewno wszyscy jesteśmy zgodni – sposób prowadzenia biznesu w branży fitness zmieni się bezpowrotnie. Przetrwają ci, którzy wykażą się biznesową elastycznością, będą potrafili się szybko przestawić i dostosować do nowej sytuacji. Obecnie mamy tylko jedną możliwość dotarcia i podtrzymania zaangażowania i formy naszych klientów – przenieść się do online’u.

Zwracają również uwagę na fakt, że streaming przez tzw. „darmowe narzędzia” typu Facebook, Vimeo, YouTube oznacza, że te portale mają prawa do tego contentu.
– Gymsteer dostarcza autorskie, profesjonalne, narzędzie zawierające moduł płatności, weryfikacji wraz z zabezpieczeniami przed fraudami (stale rozwijane i poszerzane zabezpieczenia przed kradzieżą czy też nieuprawnionym korzystaniem ze strumieni vide).
Dziś budujemy narzędzie, które za niedługi czas będzie rynkowym wymogiem i standardem. Wygrają ci na rynku fitness, którzy wykażą się elastycznością, podwiną rękawy i zrozumieją, że nadchodzi czas jakości w proponowanym contencie. Tu już nie chodzi tylko o trening online stworzony po to, żeby się spocić. To także nowa forma rozrywki – dodają twórcy Gymsteer.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ