Perfect Gym podbija Bliski Wschód

4 baseny, 6 pięter, 6 sal do zajęć grupowych i 8 stref do treningu, a wszystko to na 14 tys. mkw. –  mowa o jednym z największych klubów fitness na Bliskim Wschodzie.

Gold’s Gym, jeden ze znaczących  graczy na światowym rynku fitness, posiadający obecnie 750 klubów w 22 krajach, otworzył niedawno klub w Ammanie. Dostawcą oprogramowania jest polska firma Perfect Gym.  Perfect Gym obsługuje już kluby sieci Gold’s Gym także w Egipcie, Omanie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

– Dzięki zaufaniu bardzo różnych klientów w ponad 40 krajach na świecie, Perfect Gym posiada odpowiednią wiedzę, narzędzia i zaplecze do obsługi tak złożonych i zróżnicowanych pod względem funkcjonalności obiektów, jakim jest Gold’s Gym w Jordanii – mówią przedstawiciele firmy. – Golds Gym w Jordanie jest pierwszym klubem, który pracuje na najnowszym i najbardziej innowacyjnym module CRM, który pozwala zespołowi sprzedażowemu przekonwertować leady na realnych klientów. CRM daje właścicielowi obiektu możliwość całkowitej kontroli nad procesem sprzedaży.  Inną ciekawą funkcjonalnością CRM’u wykorzystywaną w Gold’s Gym w Jordanie jest biometryczna kontrola dostępu.

Więcej informacji na http://www.perfectgym.com/pl

Źródło: materiały prasowe Perfect Gym

- REKLAMA -