CityFit podbija Wrocław

CityFit nie zwalnia tempa. Tylko we Wrocławiu marka zaplanowała w tym roku dwa kluby. Pierwszy z nich, zlokalizowany na Starym Mieście, został otwarty w kwietniu. Kolejny, powstaje w centrum handlowo-biurowym Wroclavia.

Wroclavia to powstający w sercu Dolnego Śląska nowoczesny kompleks handlowo-biurowy zintegrowany z dworcem autobusowym Polbus. Otwarcie centrum planowane jest na październik 2017 r.

– Cieszymy się, że CityFit dołączył do grona najemców Wroclavii i wzbogaci szeroką ofertę rozrywkową naszego centrum, obok kina Cinema City z IMAXem, restauracji i kawiarni oraz licznych stref wypoczynku. Poziom usług świadczonych przez CityFit idealnie wpisuje się w nasz 4-gwiazdkowy znak jakości – mówi Dorothy Sydor, Director of Leasing Poland.

CityFit Wroclavia będzie miał powierzchnię 1800 mkw. Tak jak wszystkie kluby sieci dostępny będzie 24h/7. Wnętrze podzielone zostanie na wygodne strefy treningowe, wśród których znajdzie się m.in. Strefa Relaksu oraz Strefa Fit Test, w której można będzie mierzyć postępy treningowe. Klubowicze będą mogli korzystać również z zajęć grupowych w cenie karnetu oraz udogodnień, takich jak fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami.

– Otwarcie klubu we Wroclavii będzie ważnym krokiem w rozwoju naszej sieci. Z drugiej strony obserwując popularność jaką cieszy się nasza marka oraz sposób, w jaki obecność klubu CityFit przekłada się na footfall centrum handlowego, jestem przekonany, że współpraca ta będzie owocna dla obu stron. – mówi Piotr Szymoński, Expansion Director CityFit.

Kluby CityFit lokalizowane są w galeriach handlowych, biurowcach oraz centrach miast. Pierwszy z nich powstał w 2014 roku. Aktualnie sieć posiada 10 lokalizacji. W planach są kolejne otwarcia. Oprócz Wroclavii, CityFit pojawi się m.in. w warszawskim centrum handlowym Rondo Wiatraczna.

- REKLAMA -