Dziewiąty klub sieci Calypso Fitness w Trójmieście

Calypso Fitness otwiera dziewiąty klub w Trójmieście. Klub o powierzchni prawie 1100 mkw. wyposażony zostanie w klimatyzowaną przestronną salę do zajęć fitness, siłownię, trampoliny, strefę funkcjonalną, strefę wolnych ciężarów, klatkę do Cross Trainingu, sauny fińskie oraz salę do Power Bike – zajęć na rowerach stacjonarnych, a także strefę bezpłatnej opieki nad dziećmi Kids Play.

 

Drugi już klub w Gdyni usytuowany będzie w prestiżowej lokalizacji w Centrum Rodzinnym Witawa w Witominie. Aktualnie Calypso Fitness posiada ponad 50 klubów w 25 miastach, wszystkie znajdują się w kluczowych punktach. Wybór klubu fitness często uwarunkowany jest jego lokalizacją, dlatego dla Calypso Fitness priorytetem jest, aby każdy z klubów był w dogodnym dla klienta miejscu.

Otwarcie Calypso Fitness Gdynia Witawa odbędzie się już 1 października o godzinie 12. Klub będzie do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-23:00 oraz w każdą sobotę i niedzielę od 8:00 do 20:00.
Markę Calypso Fitness charakteryzuje wysoka jakość świadczonych usług, kompleksowe podejście do zdrowego stylu życia oraz ciągły i dynamiczny rozwój.

Kartę Calypso Fitness można nabyć za pośrednictwem strony internetowej: www.gdyniawitawa.calypso.com.pl Do 30 września obowiązuje specjalna oferta przedsprzedażowa, która daje możliwość darmowego testowania klubu do końca roku bez zobowiązań. W tym okresie możliwa jest również bezpłatna rezygnacja.

Źródło: materiały prasowe Calypso Fitness

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ