Dwa nowe kluby Calypso Fitness jeszcze przed majówką

Sieć Calypso Fitness od lat konsekwentnie stawia na stały i dynamiczny rozwój. W ostatnim tygodniu kwietnia planuje uruchomić 2   nowe kluby w stolicy – w Placu Unii City Shopping i na warszawskich Stegnach w Biurowcu F2 przy ulicy Mangalia – klubowicze Calypso Fitness  będą mogli korzystać z  ponad 20 klubów w samej Warszawie. Tym samych Calypso Fitness zdecydowanie umacnia się na pozycji Lidera rynku zarówno w Warszawie, jak i w Polsce.

 

Po majówce Calypso Fitness pojawi się we Wrocławiu i Katowicach, w których otworzy swoje pierwsze kluby, oba w prestiżowych lokalizacjach: we wrocławskiej Renomie i w katowickim Supersamie. Zostanie również otwarty czwarty już klub w Szczecinie – Outlet Park.
W tym roku sieć powiększyła się już o trzy lokalizacje – trzeci klub w Rzeszowie (Galeria Millenium Hall), ósmy w Trójmieście (Galeria Gdynia Klif) i pierwszy w Krakowie (Galeria Kazimierz).
„Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu zespołowi uruchomienie nawet kilku nowych obiektów miesięcznie nie jest nam straszne. Część to lokalizacje po klubach Jatomi, ale przede wszystkim otwieramy się także we wcześniej zaplanowanych punktach. Dzisiejsze tempo nie zmienia faktu, że każda lokalizacja została dogłębnie przeanalizowana pod kątem naszej strategii biznesowej. Nigdy nie podejmujemy pochopnych decyzji.” – mówi Olga Krajewska, Business Development Manager Sieci Calypso Fitness .
Calypso Fitness planowanymi, nowymi otwarciami na najbliższe tygodnie przekroczy liczbę 50 lokalizacji. To już 52 kluby w 21 miastach, a jak zapowiada sieć to nie koniec ekspansji w tym roku. Coraz bardziej prawdopodobne staje się osiągniecie magicznej liczby 100 klubów, w najbliższym czasie.

- REKLAMA -