GO SPORT z nową CEO

Justyna Gościńska została nową CEO GO SPORT Polska. Jej głównym zadaniem jest strategiczne zarządzanie biznesowe, które ma wzmocnić pozycję firmy w Polsce.
Jako CEO GO Sport Polska Justyna Gościńska będzie odpowiadać za realizację strategicznych celów, jakie stoją obecnie przed firmą. Jednym z priorytetów jest dalszy rozwój sieci detalicznej w Polsce oraz efektywne zarządzanie wszystkimi procesami biznesowymi w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników na polskim rynku artykułów i odzieży sportowej.

– Bardzo się cieszę, że jestem w Zespole GO Sport. Jestem przekonana, że razem uda nam się wznieść markę do poziomu lidera na polskim rynku. Potencjał rozwoju jest bardzo duży, a nasze plany na przyszłość jeszcze większe. Do nowych wyzwań podchodzę niezmiennie z taką samą pasją i zaangażowaniem, jak wtedy, gdy zaczęłam moją pierwszą przygodę zawodową i był to GO Sport, ponad 18 lat temu

– mówi Justyna Gościńska.

Rozwój e-commerce oraz sieci sprzedaży

Korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia, nowa CEO będzie również czuwać nad rozwojem e-commerce oraz sieci sprzedaży. Ważnym elementem będzie dla niej także budowanie opartych na zaufaniu relacji z globalnym zespołem Sportmaster, będącym właścicielem GO Sport Polska. Pracę Justyny Gościńskiej będzie nadzorować Janusz Gembarski, Dyrektor ds. Rozwoju Międzynarodowego Sportmaster.

– Justyna Gościńska jest profesjonalistką o ugruntowanej pozycji z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Wielokrotnie udowodniła, jak znakomite efekty potrafi osiągać swoim zaangażowaniem. Jestem przekonany, że w GO Sport zaprezentuje swoje najmocniejsze strony. Dzięki temu pomoże Spółce zająć czołową pozycję na rynku artykułów i odzieży sportowej w kraju – mówi Janusz Gembarski.

Kim jest nowa CEO?

Justyna Gościńska rozpoczęła swoją karierę zawodową w GO Sport w 2003 roku. Od tamtej pory zdobywała doświadczenie zarówno w międzynarodowych, jak i polskich korporacjach. W swojej karierze była odpowiedzialna za zakupy, marketing, e-commerce i sprzedaż w firmach: Levi Strauss, Monster Energy i OTCF, który jest właścicielem marek 4F, Outhorn, SportStyleStory.com oraz dystrybutorem Under Armour.

Justyna Gościńska jest związana ze sportem nie tylko zawodowo. Uprawia triathlon, dzięki któremu wie, jak przełożyć cierpliwość i wytrwałość na sukces zarówno w sporcie, jak i biznesie.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -