Gwiazda Morza – aktywność fizyczna w roli głównej

Już wiosną br. zaplanowane jest otwarcie Gwiazdy Morza we Władysławowie, obiektu, w którym tematem wiodącym będzie Spa & Sport.

Gwiazda Morza zaproponuje gościom rozbudowaną strefę wellness, która dostępna będzie na czterech kondygnacjach. Oprócz 7 gabinetów oferujących ponad 70 różnego rodzaju zabiegów, znajdą się w niej także baseny, w tym jeden na dachu obiektu. Za opracowanie koncepcji, jej wdrożenie i monitorowanie stanu wody w nieckach obiektu odpowiedzialna będzie firma Basen Complex, która może pochwalić się basenami w Polsce, zarówno w obiektach prywatnych, jak i w prestiżowych centrach SPA. Każdy z basenów realizowany będzie w technologii Silver Pool, co oznacza, że do oczyszczania wody nie zostanie użyty powszechnie stosowany chlor, a jony srebra, które należą do najzdrowszych, a zarazem najbardziej ekologicznych z obecnie znanych technik.

Jak deklaruje przedstawiciel firmy Basen Complex, Przemysław Bubiło, baseny w Gwieździe Morza wyposażone zostaną w technologię, która służy do uzdatniania wody pitnej. – W całym systemie hotelowym zaplanowana została bezchlorowa dezynfekcja wody metodą Silver-Pool, dzięki czemu goście oczekiwać mogą krystalicznie czystej wody, pozbawionej wszelkich szkodliwych dla zdrowia substancji, które powstają przy tradycyjnej dezynfekcji chlorem. Dodatkowo woda dezynfekowana metodą Silver-Pool nie szczypie w oczy, nie podrażnia skóry, oraz jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Przykładowo w Szwajcarii technologia ta jest stosowana i doskonalona jako najbezpieczniejsza forma dezynfekcji wody pitnej – tłumaczy Bubiło.

W hotelu na gości czekać będą aż cztery baseny. Basen typu „infinty” znajdujący się na dachu obiektu zaprojektowany został z przelewami po dwóch bokach. Oferował będzie wyjątkowy widok na panoramę Władysławowa, otwarte morze i Półwysep Helski.

Gwiazda Morza przygotowuje różnorodne programy pobytowe, wpisujące się w rozwijający się trend aktywnego wypoczynku, który coraz częściej pojawia się w planach urlopowych Polaków. – W Gwieździe Morza zatrudniamy najlepszych trenerów personalnych, którzy zadbają o maksymalne wykorzystanie pobytu w hotelu do budowy doskonałej sylwetki. Zadbamy również o ducha. Jesteśmy przekonani, że zajęcia z jogi na tarasie położonym na dachu hotelu należały będą do najciekawszych atrakcji pobytu. Nasi dietetycy wspólnie z gośćmi Resortu będą mogli zaplanować plany żywieniowe na czas pobytu oraz już po jego zakończeniu – czytamy w informacji prasowej.

Więcej na temat nowego obiektu z wellnessem w DNA można przeczytać w najnowszym wydaniu Magazynu Fitness Biznes – link do aktualnego wydania online

- REKLAMA -