Mistrzowie aktywnego wypoczynku we Władysławowie

Program “Mistrzowie aktywnego wypoczynku” to propozycja dla osób, które czerpią radość i siłę z ruchu, uwielbiają sporty wodne i także podczas urlopu chcą pozostać aktywni. Mistrzowski zespół nowego hotelu na polskim wybrzeżu organizuje aktywny wypoczynek w wakacje. Załogę Gwiazdy Morza Resort SPA&SPORT we Władysławowie tworzą doświadczeni trenerzy, instruktorzy i animatorzy, którzy zadbają zarówno o indywidualne, jak i grupowe programy zajęć.

365 dni w roku, niezależnie od pogody, kondycji czy rodzaju zajęć, w wodzie, na plaży czy w obiekcie – w Gwieździe Morza każdy z gości znajdzie coś dla siebie. Codziennie! Zajęcia odbywają się w Sali Nautica, na plaży, na tarasie z widokiem na morze, a nawet w pokoju hotelowym.
Liderem Teamu Sport jest Bożena Hinca, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, od ponad 25 lat związana z judo – najpierw, jako zawodniczka, która wielokrotnie była medalistką Mistrzostw Polski, później, jako trener oraz sędzia klasy związkowej. Hinca jest również zawodniczką drużyny Arka Gdynia w Rugby i nauczycielką akademicką.

Holistyczne podejście
Jeśli gość pragnie przywrócić swoje ciało do formy, zespół Gwiazdy Morza zadba o wszystko po sezonie sportowym. Wspomoże także mamy w regeneracji po ciąży, a nieco starszym da wsparcie w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Dla seniorów resort przygotował specjalne zajęcia jak bezpiecznie upadać, ćwiczenia usprawniające w wodzie, odciążające stawy i mięśnie czy Nordic Walking. Dla świeżo upieczonych mam, stworzył programy modelujące sylwetkę i przywracające ciału sprężystość i jędrność.
Aktywnym gościom po sezonie resort proponuje zabiegi terapii manualnej, połączonej z regeneracją w strefie wellness przywracającą witalność i powrót do formy.

Aktywna plaża
Siatkówka, frisbee, Nordic Walking brzegiem morza, skimboard czy fitness? – to zajęcia oferowane w Strefie Plaża. Oprócz dwóch boisk do siatkówki i zajęć fitness, na gości czeka wypożyczalnia SUPów i skimboardów wraz z torem do ślizgania oraz instruktorami. Przed kąpielami słonecznymi i aktywnościami na piasku Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT zaprasza gości do punktu porad ochrony słonecznej Sun Expertise marki Skeyndor, aby mogli bezpiecznie cieszyć się opalenizną.

Hotelowe wspinanie
Do dyspozycji gości hotelowych jest 16-metrowa ścianka wspinaczkowa. Ścianka wyposażona jest w system autoasekuracji TRUEBLUE. Na miejscu nad bezpieczeństwem gości czuwa trener. W hotelu jest możliwość wypożyczenia całego sprzętu do wspinaczki, włącznie z butami.

Basen pływacki
W hotelu do dyspozycji gości jest basen o wymiarach: 20 m x 5,6 m i głębokości 1,35 m. Czystą wodę zapewnia najnowocześniejszy system bez chlorowej dezynfekcji wody, oparty na nadtlenku wodoru z udziałem srebra koloidalnego. Basen daje możliwość przeprowadzenia typowego treningu pływackiego. Tu również można skorzystać z zajęć w grupach: Aqua Aerobik, Aqua Jogging czy Float Fitness. Float Fitness
to zajęcia prowadzone na wodzie. Ćwiczenia, które stymulują pracę mięśni głębokich i wzmacniają poczucie równowagi, gwarantując przy tym dobrą zabawę.
– Ze względu na dużą stabilność i wysoką jakość wykonania wybraliśmy deski BeBoard marki BECO. Jako jedyni w Polce dysponujemy tym profesjonalnym sprzętem – mówią przedstawiciele Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT.

Trening i fitness
Na gości hotelowych czekają nowoczesne urządzenia marek PRECOR® oraz HOIST®.
– Idealne wyposażenie oraz profesjonalna opieka i indywidualny program treningowy przez przygotowany przez doświadczonych instruktorów tworzą idealne warunki treningowe dla każdego – mówią przedstawiciele hotelu. – Za dodatkową opłatą jest także możliwość skorzystania z treningu z trenerem personalnym.
Poćwiczyć można także w sali zajęć grupowych, gdzie pod opieką instruktorów goście mogą skorzystać z zajęć aerobowych, cardio, wzmacniających, jak i relaksacyjnych.

Joga
W grafiku zajęć sportowych znajdują się zajęcia z jogi. – Z gośćmi praktykujemy Ashtanga Jogę, czyli dynamiczny rodzaj jogi, w którym zasadnicze znaczenie odgrywa ruch, oddech i koncentracja. Aby poczuć efekty praktyki ashtangi potrzebne jest zaangażowanie, regularność i pełna kontrola nad ciałem. Ashtanga przynosi jednak niezwykłe efekty – mówią przedstawiciele Gwiazdy Morza.

Przygotowanie do sezonu
Na osoby aktywne czeka także regeneracja. Bogate zaplecze i wysokiej jakości sprzęt stanowią doskonałą bazę przygotowawczą również dla sportowców profesjonalnych. Gwiazda Morza oferuje budowanie cyklu z możliwością przeprowadzenia treningu pod okiem wykwalifikowanego trenera, wsparcia przez programy terapeutyczne (pressoterapia, endermologia), niwelujące napięcia mięśniowe powstałe przy dużym wysiłku fizycznym,
uzupełnienia odnową biologiczną (basen Vitality, sauna Infrared), i jak podkreślają osoby odpowiedzialne za sport&wellness w resorcie, gwarantują pełne przygotowanie do sezonu.

Oby więcej takich miejsc w Polsce oferujących różne formy zdrowego ruchu przez cały rok.

Źródło: opracowano na podstawie materiałów prasowych

Więcej na temat Gwiazdy Morza Resort SPA&SPORT – Gwiazda Morza – aktywność fizyczna w roli głównej

- REKLAMA -