Długoterminowy najem maszyn – opłacalna inwestycja

Najem długoterminowy to usługa TOP-GYM i FIT-CREDIT dla podmiotów komercyjnych w branży fitness. Jeśli interesuje cię wygodny i prosty sposób na finansowanie komercyjnego sprzętu do ćwiczeń, prowadzisz klub fitness, studio treningu personalnego lub zarządzasz OSIR-em, najem długoterminowy jest dla ciebie.

– We współpracy z TOP-GYM proponujemy unikalny produkt, który wyróżnia się elastycznością, a także bogatym wachlarzem korzyści dla najemcy. W naszej ofercie otrzymujesz maszyny cardio oraz siłowe marki Life Fitness po pełnej regeneracji. Są w pełni funkcjonalne, wizualnie i pod względem eksploatacji będą działać jak nowe z pełną gwarancją. Dostarczymy je w dowolnym kolorze na zamówienie. Płacisz tylko za ich użytkowanie podczas trwania umowy – mówi Zygmunt Trybka z FIT-CREDIT.

Najem długoterminowy – założenia

Standardowa oferta najmu długoterminowego sprzętu fitness zakłada: okres najmu do 5 lat, od 20 %- 30 wpłaty własnej, a także możliwość wykupu maszyn na koniec okresu najmu w cenie 10% wartości urządzenia. Po upływie czasu trwania umowy, można wynająć kolejny zestaw maszyn np. z nowszej linii z aktualną technologią.

Obejrzyj film

Najem długoterminowy – korzyści dla inwestora fitness

  1. Sprzęt regenerowany Life Fitness jest około 50 % tańszy od fabrycznie nowego. Wygląda jak nowy i jest gotowy do eksploatacji 24/7.
  2. Dzięki temu oszczędzasz i możesz rozwijać swój biznes.
  3. Dostajesz pełną gwarancję na urządzenie na czas trwania umowy. W razie usterki, gwarantujemy naprawę 24/48 h*.
  4. Po zakończeniu okresu najmu, możesz wykupić sprzęt lub wynająć kolejny, nowszej generacji.

    Najem długoterminowy maszyn - opłacalna inwestycja

Znajomość realiów rynku fitness oraz zaplecze logistyczne i specjalizacja w regeneracji maszyn treningowych to nasze atuty. Ważne: od 2022 oferujemy również w usłudze najmu maszyny siłowe. Warunki oferty najmu długoterminowego w FIT-CREDIT i TOP-GYM są elastyczne. Wspieramy także start-upy!

Skontaktuj się z nami i poproś o wycenę:

z.trybka@fit-credit.pl + 48 696 71 70 70
Sprawdź aktualną promocję z rabatem 20%

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj też Nowa usługa dla inwestorów fitness

- REKLAMA -