Najlepszy fitness model świata pochodzi z Polski!

Młody Polak pisze wspaniałą historię swojej kariery w świecie modelingu. Adrian Suchecki – tak nazywa się najlepszy fitness model świata, który swoim startem w minioną sobotę w Las Vegas udowodnił, że należy do ścisłej czołówki modeli na świecie.

Wszystko zaczęło się zwycięstwem podczas tegorocznej edycji show pochodzącego z Los Angeles – Musclemania Poland, gdzie zwyciężył jako najlepszy Fitness Model w Polsce. Swój niebywały sukces potwierdził startem w Paryżu, gdzie został mianowany najlepszym Fitness Modelem w stolicy mody. Z takim dorobkiem poleciał na światowy finał do Las Vegas, gdzie potwierdził swoją wysoką formę zajmując pierwsze miejsce i odbierając tytuł najlepszego Fitness Modela na świecie podczas Fitness America Weekend 2019.

– Jestem niesamowicie szczęśliwy. Spełniam właśnie swoje największe marzenia, które obrałem jako cele do zdobycia. Cieszę się, że mogłem reprezentować Polskę na światowym finale wydarzenia, które ma trzydziestoletnią tradycję i ma bardzo wysoki poziom. Dziękuję wszystkim za wsparcie i trzymanie kciuków! Udało się! Do zobaczenia w Polsce! – mówi Adrian Suchecki.

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ