Miliony dla partnerów Benefit Systems

Benefit Systems przeznaczy 20 milionów złotych na pomoc właścicielom obiektów sportowych, którzy chcieliby przeprowadzić ich modernizację lub rozpocząć budowę nowych placówek. Celem programu pożyczkowego jest wsparcie obecnych i potencjalnych partnerów Benefit Systems oraz wzmocnienie krajowej branży fitness.

Uruchamiając program pożyczkowy chcemy dać naszym partnerom narzędzie do szybkiego rozwoju i wzrostu działalności. Ich powodzenie oznacza również rozwój Benefit Systems, a to w efekcie prowadzi do zadowolenia użytkowników kart MultiSport. Chcemy wzmocnić rozwój branży fitness, pomagać w otwieraniu nowych obiektów sportowych oraz dostarczać innowacyjne rozwiązania, które będą stanowić odpowiedź na potrzeby rosnącej grupy aktywnych fizycznie Polaków – mówi Wojciech Szwarc, dyrektor Działu Relacji Partnerskich w Benefit Systems, odpowiedzialny za Program Wsparcia Partnerów.

Program Wsparcia Partnerów zakłada udzielanie pożyczek Partnerom, prowadzącym kluby fitness (siłownia i sale do zajęć fitness) lub inne obiekty sportowe, którzy współpracują z Benefit Systems nieprzerwanie od co najmniej 12 miesięcy, mają pozytywną opinię Programu Fair Play oraz stabilną sytuację finansową. Każdy zainteresowany partner, prowadzący klub fitness lub inny obiekt sportowy, który złoży niezbędne dokumenty i spełni warunki określone w regulaminie Programu, będzie mógł otrzymać pożyczkę na modernizację klubu lub na otwarcie kolejnego obiektu.

– Dotychczas, w ramach współpracy z Benefit Systems, nasi Partnerzy mogli korzystać z licznych projektów szkoleniowych, które wzmacniały ich kwalifikacje m.in. w obszarze zarządzania strategicznego. Obecnie możemy dołączyć do naszej oferty rozwojowej Program Wsparcia Partnerów, który pomoże im finansowo w rozwoju biznesu. To dla nas niezwykle ważny projekt, ponieważ bardzo zależy nam na sukcesie naszych Partnerów – wyjaśnia Wojciech Szwarc.

Program został zaplanowany na 2017 rok z możliwością jego kontynuacji w kolejnych latach, co oznacza, że zarówno obecni jak i przyszli Partnerzy Spółki mają szansę z niego skorzystać.

- REKLAMA -