Zarządzanie kompleksowe

Fitnet COMPLEX to jeden z najnowszych produktów firmy Fitnet. To zarządzenie kompleksowe w pigułce.. Zawiera wszystkie funkcjonalności dostępne w każdym programie z oferty firmy. Stworzono go z myślą o firmach oraz instytucjach zarządzających obiektami sportowo-rekreacyjnymi, jak np. jednostki OSIR.

Fitnet COMPLEX to scentralizowana baza. Możemy w niej przechowywać informacje o wszystkich obiektach, a także prowadzonej w nich sprzedaży, stanie rezerwacji poszczególnych zasobów, jak również tabeli kosztów utrzymania.

Fitnet COMPLEX to produkt polecany szczególnie dla obiektów rozproszonych.  Związane jest to z zastosowaniem unikalnego rozwiązania przesyłu danych z poszczególnych obiektów do bazy centralnej.

Powiązanie Fitnet COMPLEX ze stronami internetowymi daje potężne możliwości klientom końcowym (rezerwacje internetowe, zakup abonamentów itp.). To także wspaniałe narzędzie w rękach osób zarządzających (bieżący podgląd danych z każdego obiektu, raportowanie itp. na komputerze, tablecie czy telefonie).

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj też Zarządza basenem i lodowiskiem

- REKLAMA -