Kolarstwo w stylu retro

Kolekcja Retro Race 4F inspirowana jest modą retro, jednak przedstawiona jest w nowoczesnej formie z wykorzystaniem technologii.

Linia odpowiada na potrzeby:

 • Bezpieczeństwo

  linia Retro Race zaprojektowana została z dbałością o odpowiednie umiejscowienie elementów odblaskowych – tak, aby rowerzysta był widoczny również po zmroku,

 • Ergonomia

  aby zagwarantować komfort jazdy kolarza zespół 4F dokładnie przeanalizował ułożenie ciała podczas jazdy i działanie czynników atmosferycznych i długości jazdy. Kluczowym elementem jest wygoda – wypełnienie pieluchy, które eliminuje poczucie dyskomfortu podczas jazdy oraz umiejscowienie kieszonek na niezbędne przedmioty,

 • Jakość

  w kolekcji wykorzystano bardzo lekkie, oddychające materiały o właściwościach szybkoschnących. Nowością jest koszulka z wykończeniem UPF. W kolekcji zastosowane są modele z płaskimi, elastycznymi szwami.

 • Design

  kolekcja utrzymana jest w modnym stylu retro. Nowoczesności nadają jej mocne kolory, wyraziste nadruki oraz rozwiązania techniczne. Kolekcja damska i męska są ze sobą spójne zarówno stylistycznie jak i technologicznie.

 • Kolarstwo w stylu retro
  Źródło: materiały prasowePrzeczytaj też Karolina Erdmann w kampanii 4F
- REKLAMA -