Wierni sobie z 4F

Zachęcamy klientów, aby pozostali wierni swoim przekonaniom, trenowali po swojemu, w najlepszy dla nich samych sposób. 4F wspiera autentyczność, pokonywanie własnej drogi na własnych warunkach – mówią przedstawiciele marki 4F.

WIERNI SOBIE. MARTYNA KOTWIŁA
W kampanii 4F wierni sobie Martyna Kotwiła, sprinterka, opowiada swoją historię o poświęceniu i oddaniu, które doprowadziło ją na sportowy szczyt. To historia o ciężkiej pracy, wyrzeczeniach, a także radości i dumie, która po każdym zwycięstwie uskrzydla nie tylko zawodniczkę, ale także tysiące kibiców. Martyna Kotwiła pozostaje wierna sobie i ścieżce, którą obrała, a 4F towarzyszy jej w tej drodze, niezależnie od trudności.

WIERNI SOBIE.KLUB BOKSERSKI 06 KLEOFAS
W 1906 roku przy katowickiej kopalni węgla Kleofas powstał klub bokserski o tej samej nazwie. W 2004 roku likwidacja kopalni postawiła przyszłość klubu pod znakiem zapytania. Historia klubu bokserskiego w kampanii 4F pokazuje jak wiele znaczy wytrwałość i wola walki wychowanka i prezesa klubu – Damiana Kuźmy, by 06 Kleofas przetrwał.  To dzięki Damianowi, głównemu bohaterowi jesiennej kampanii 4F, klub funkcjonuje i wychowuje kolejnych młodych sportowców. Determinacja i potrzeba wspierania młodych jest dla Damiana Kuźmy motorem napędowym, aby działać lepiej, mocniej i bardziej. Jego historia w kampanii 4F to inspiracja dla wszystkich, aby pozostawali w zgodzie ze swoimi przekonaniami i dążyli do realizacji swoich własnych celów.

Źródło: materiały prasowe 4F

- REKLAMA -