Nowy Krakowski Klub Fitness

Fitness Platinium otwiera kolejny klub nawiązujący do historii i kultury Krakowa. Na przełomie I i II kwartału 2020 roku powstanie Fitness Platinium Wadowicka 3 KKF, czyli Krakowski Klub Fitness.

Co oferuje Nowy Krakowski Klub Fitness?

Nowy klub będzie mieścił się na parterze najnowszego kompleksu biurowego Wadowicka 3. Jego wnętrze, podobnie jak w pozostałych klubach KKF, zostało utrzymane w niebieskiej, czerwonej i białej kolorystyce. – W nowej siłowni na klubowiczów czekać będą przestronne
i jasne pomieszczenia, a także najwyższej jakości sprzęt do ćwiczeń – przekonują przedstawiciele sieci.

Na powierzchni 2000 mkw. znajdą się: strefa cardio, strefa kobiet, strefa Oldschool, strefa ELEIKO®, strefa wolnych ciężarów, strefa maszyn półwolnych, strefa funkcjonalna, strefa maszyn izotonicznych, strefa ABS, sauna i Fit bar. Prawdziwą niespodzianką i nowością będzie strefa komiksowa. To strefa maszyn siłowych, na ścianach której pojawią się grafiki nawiązujące do najbardziej znanych komiksów o superbohaterach.

 

Dla klientów dostępny będzie również przestronny parking z 80 miejscami postojowymi.
Tak jak w całej sieci Fitness Platinium, tak i w nowym klubie przy Wadowickiej 3, akceptowane będą karty Multisport, Fit Sport, Fit Profit, pakiety OK System oraz bony Sodexo.
Szczegółowe informacje oraz wizualizacje nowego klubu dostępne są na: http://fitnessplatinium.pl/aktualnosci/otwarcie-nowego-klubu-kkf-wadowicka-3

O MARCE:

Fitness Platinium to krakowska sieć siłowni. Od 11 lat namawia Krakowian do aktywnego trybu życia. W ofercie znajdują się bogato wyposażone siłownie, wykwalifikowani instruktorzy i szeroki wybór zajęć fitness. Sieć podejmuje również działania prospołeczne i proekologiczne.

- REKLAMA -