Hammer Strength jest tylko jeden

W Polsce mamy do czynienia z pewnego rodzaju uproszczeniem i umownością. Podobnie jak adidasy oznaczają buty sportowe (dowolnej marki), tak też na wiele maszyn na wolny ciężar mówi się hammery. Chociaż z oryginalną marką, biomechaniką i wytrzymałością nie mają nic wspólnego – wyjaśnia Maciej Wolny, właściciel TOP-GYM, wyłącznego dystrybutora marki Hammer Strength na Polskę.

Marka Hammer Strength powstała w 1989 r. z myślą o ulepszaniu predyspozycji zawodników futbolu amerykańskiego. Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi zespołami profesjonalnych lig sportowych, ich lekarzami, fizjoterapeutami oraz trenerami, marka otrzymała 25 innowacyjnych patentów na opracowanie ponad 60 różnych urządzeń siłowych.

Trening siłowy nr 1 na świecie

Aktualnie Hammer Strength posiada w swoim portfolio 35 maszyn ze stosem. Są w tym maszyny MTS z podwójnym stosem (po 75 kg na jedno ramię maszyny) oraz ponad 40 maszyn plate loaded, w tym aż 8 z serii Ground Base – maszyn bez siedzisk, przeznaczone stricte pod funkcjonalny trening sportowy. Do tego dołączyły w 2021 roku 3 urządzenia cardio – Hammer Strength Performance Trainers : zakrzywiona bieżnia bezsilnikowa, rower powietrzny i trenażer SPARC.

Wymierne korzyści dla inwestora oraz klientów

Jak niepowtarzalne atuty Hammer Strength przekładają się na polski rynek?
Oprócz ogromnego wsparcia marketingowego jakie marka daje klubom (klienci potrafią przejechać nawet 40 km w jedną stronę, tylko po to by trenować na urządzeniach Hammer Strength), maszyny opracowane przez Garego Jonesa dają również spokój oraz niezawodność. Od 1989 roku nie zmieniły swojego wyglądu.

Ponadto, niezwykle istotne jest uzyskanie statusu Oficjalnego Centrum Treningowego Hammer Strength, gdy w klubie funkcjonuje przynajmniej 15 urządzeń tej marki. Dany obiekt zostaje wpisany na listę oficjalnych ośrodków oraz może promować się wykorzystując wszystkie atuty marki.

Hammer Strength a trening funkcjonalny

W asortymencie marki znajdują się również rozwiązania dla stref funkcjonalnych w klubach fitness. Oprócz Power Racków (które można rozbudowywać w niezliczonej ilości konfiguracji) dostępne są również rozwiązania dla zajęć grupowych – klatki RIG, które dzięki swoim możliwościom modułowej rozbudowy umożliwiają stworzenie strefy, która w połączeniu z akcesoriami oraz np. wioślarzami HEAT Rower, czy trenażerami SPARC dają szanse na zbudowanie niepowtarzalnej strefy funkcjonalnej.

Ponadto, Hammer Strength umożliwia indywidualną personalizację maszyn. Dzięki temu, iż w maszynie z nakładanym ciężarem funkcjonują 3 niezależne możliwości kolorystyczne (rama, ramiona ruchome oraz tapicerka) daje to szereg ciekawych rozwiązań.

Chcesz przyciągnąć klientów do twojej siłowni, zadzwoń + 48 668 018 040!

Artykuł sponsorowany

 

- REKLAMA -