Kameralny trening grupowy

Kameralny trening grupowy to nowa propozycja Hammer Strength. Amerykańskie Marki Life Fitness i Hammer Strength połączyły siły, by zaproponować nowe uniwersalne rozwiązanie dla klubów fitness, siłowni,  także studiów treningu personalnego.

Hammer Strength Box to unikalne połączenie sprzętu sportowego premium do treningu siłowego, funkcjonalnego i cardio. Zawiera w sobie aż 6 z 20 najważniejszych globalnych trendów fitness na rok 2021 – przekonują przedstawiciele marki w Polsce.

Zespół ekspertów Life Fitness opracował zestaw treningów grupowych, umożliwiających trenerom skupić się na coachingu i technice. Wszystko po to, aby zapewnić ćwiczącym maksymalne korzyści z treningu. Założeniem Official Hammer Strength Box jest przeszkolenie przez trenerów Life Fitness Academy (UK).

Hammer Strength Box jako strefa lub samodzielne studio

Hammer Strength Box może być częścią klubu fitness jako oddzielna strefa, lub funkcjonować jako samodzielne studio. Sprawdzi się w treningu w małych grupach, treningu personalnym czy treningu indywidualnym. Niezapomniane wrażenia treningowe – to oferuje rozwiązanie Hammer Strength Box.

Trening grupowy, czyli atuty Hammer Strength Box

Official Hammer Strength Box oznacza ducha zespołu i zaangażowanie w trening . Wszystko po to , by zachęcić uczestników do osiągania jak najlepszych wyników – cokolwiek to dla nich znaczy. Ale jak?

  • 36 prekonfigurowanych treningów dla wszystkich poziomów zaawansowania – więc każdy może wziąć w nich udział,
  • Szkolenie instruktorów zapewniające spójność i jakość przekazu – dzięki czemu mogą oni skupić się na coachingu i motywowaniu grupy,
  • Angażujące środowisko łączące oświetlenie, dźwięk i projekt, które inspiruje – dzięki czemu członkowie poczują się zmotywowani do wysiłku.

 

To jednorazowa i perspektywiczna inwestycja . Dowiedz się więcej: bit.ly/2U3nwlz
Jeśli wolisz tradycyjne rozwiązania i zależy ci na niezawodnym sprzęcie siłowym, polecamy Oficjalne Centrum Treningowe Hammer Strength . Już ponad 50 klubów działa w Polsce pod tym szyldem. Dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, żeby dołączyć do tego elitarnego grona i co twoja siłownia zyska dzięki temu.

www.top-gym.pl/kontakt

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ