Just GYM w stolicy

Sieć klubów Just GYM otworzyła swój jedenasty klub. Nowa inwestycja powstała na warszawskim Mokotowie i tym samym zapewniła sobie miejsce w stolicy Polski. Nowy Just GYM mieści się na parterze oraz na pierwszym piętrze nowoczesnego biurowca.

Jak mówią przedstawiciele sieci, ideą klubów Just GYM jest skupianie klubowiczów mających wspólny cel i pasję do aktywnego spędzania wolnego czasu. Klub Just GYM Warszawa to dwa piętra i 1900 mkw. powierzchni, na której znajduje się 12 stref, w tym 10 stref treningowych:
cardio, cyclingstrefa, sztuk walki, funkcjonalna, wolnych ciężarów, maszyn półwolnych, zajęć fitness, HIIT, maszyn izolowanych oraz strefa stretchingu.

Bliskość przestrzeni biurowej „Moje miejsce” oraz usytuowanie klubu w dzielnicy Mokotów to
wyjście naprzeciw klubowiczom, którzy chcą ćwiczyć o dowolnej porze dnia lub nocy, bo
kluby sieci Just GYM są otwarte 24h na dobę, pozwalając zdobywać formę przez 7 dni w
tygodniu. Dla klubowiczów Just GYM Warszawa dostępne są miejsca parkingowe w podziemnym parkingu na poziomie -2. Przy pomocy odcisku palca dostaniemy się zarówno na parking jak i do klubu. Po zakupie karnetu klubowicz otrzymuje możliwość ćwiczenia we wszystkich strefach treningowych, jak i również uczestnictwo w zajęciach fitness w dowolnej ilości.

Cena i oferowana jakość klubu – nowoczesny sprzęt Technogym i Escape – to
konkurencyjna oferta w stosunku do obecnie działających klubów fitness w Warszawie – czytamy w informacji prasowej.
W klubach Just GYM w całej Polsce honorowane są wejścia z kart sportowych Multisport oraz wejścia z programu OK System.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -