Formownia w Pabianicach uformowana na nowo

Formownia to nowoczesny klub fitness usytuowany w kompleksie Hotelu Fabryka Wełny w Pabianicach. Dysponuje powierzchnią 1320 mkw. i utrzymany jest w wyjątkowym klimacie, za który odpowiedzialne są m.in. postindustrialne wnętrza starej Pawelany.

-Cechuje nas indywidualne podejście do klienta, profesjonalna obsługa i najlepszej jakości sprzęt. Uwzględniając potrzeby i cele klubowiczów tworzymy miejsce, w którym propagujemy zdrowy styl życia i gdzie zadbamy o doskonałą kondycję oraz odprężenie – mówi Marta Seta, menedżer klubu.

We wrześniu Formownia powiększyła się o kolejne 220 mkw. Klub zyskał dodatkową salę, a to oznacza większe możliwości treningowe dla najbardziej wymagających.
-Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i w trosce o komfort naszych klubowiczów dołożyliśmy nowy sprzęt marki Life Fitness (urządzenia ze zdejmowanym obciążeniem SERII SIGNATURE oraz HAMMER STRENGTH) – opowiada Marta Seta. – Kolejny raz zdecydowaliśmy się na sprzęt marki Life Fitness dostarczony przez firmę TOP-GYM. Zależało nam na zachowaniu najwyższych standardów jakości, doskonałej biomechanice i unikatowym wzornictwie. Wszystko to zapewnia atrakcyjność i efektywność ćwiczeń.

Obecnie klub podzielony jest na:
• strefę cardio i treningu siłowego (bieżnie, rowery, maszyny eliptyczne i sprzęt Life Fitness z obciążeniem stosowym),
• strefę treningu cross, której głównym punktem jest cross cage przeznaczony specjalnie do tego rodzaju ćwiczeń. Dodatkowo strefa wyposażona jest w sprzęt, tj. kettlebells, battle ropes, power bagi, TRXy, slam balle, piłki lekarskie, skrzynie plyometryczne oraz m. in. dwa ergometry wioślarskie firmy Concept2, Airbike,
• strefę wolnych ciężarów, w której znajduje sprzęt oraz maszyny marki Life Fitness, przeznaczone głównie do treningu siłowego (maszyny siłowe, ławeczki, sztangi, hantle). Podłoga w tej strefie jest przystosowana do dużych obciążeń. Tutaj pojawiły się dodatkowe maszyny z dokładanym ciężarem serii Signature i Hammer StrengthForm,
• dwie strefy treningu personalnego, gdzie osoby ceniące sobie odrobinę prywatności mogą przeprowadzić swój indywidualny trening, bądź skorzystać z pomocy trenera personalnego.

-Chcieliśmy zwiększyć powierzchnię klubu i możliwości treningowe. Dzięki temu uzyskaliśmy podział na dwie części. Jedna to nowa sala, gdzie znajduje się sprzęt do treningu siłowego, cardio i strefa treningu personalnego. W drugiej znajdziemy więcej ciężarów, maszyny z obciążeniami talerzowymi, strefę cross, a także strefę treningu personalnego. Teraz każdy znajdzie swoje miejsce i przestrzeń, w której będzie czuć się najlepiej podczas treningu. Chcemy pokazywać, jak prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia. Naszym celem jest udowodnienie, że siłownia to styl życia dla każdego – opowiada Marta Seta.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -