Jerzy Dudek partnerem NRGBOX

Legendarny polski bramkarz, Jerzy Dudek, został partnerem i ambasadorem NRGBOX, pierwszej na świecie przydomowej siłowni. Sportowiec pomoże poznańskiemu start-upowi nie tylko wizerunkowo, ale również na płaszczyźnie biznesowej.Współpraca Jerzego Dudka z twórcami NRGBOX została ogłoszona podczas targów FIWE w Warszawie. Były bramkarz m.in. Realu Madryt i Liverpool F.C. zaprezentował dziennikarzom możliwości przydomowej siłowni, którą każdy użytkownik może dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. – NRGBOX to innowacyjna koncepcja, która pozwala na jeszcze bardziej komfortowy i nastawiony na indywidualizację trening. Jako człowiekowi przez całe życie związanemu ze sportem, jest mi szczególnie bliska, ponieważ dzięki niej uprawianie aktywności fizycznej jest jeszcze łatwiejsze. Mocno wierzę w sukces tego przedsięwzięcia i chciałbym być jego ważną częścią – mówi Jerzy Dudek, ambasador i partner biznesowy NRGBOX.

– Jerzy to wielki sportowiec, który pozwoli nam wejść na jeszcze wyższe obroty. Co dla nas szczególnie istotne, NRGBOX zyskuje nie tylko cenionego w Polsce i Europie ambasadora, ale przede wszystkim partnera biznesowego, który uwierzył w nasz produkt i pomoże nam w jego rozwoju – podkreśla Leszek Filipiak, Prezes Zarządu firmy, która wprowadza na rynek NRGBOX.
Koncepcja przydomowej siłowni klasy premium, którą można postawić np. w ogrodzie, przy hotelu czy firmie, została zaprezentowana przez poznański start-up w 2017 roku. Od tego czasu NRGBOX zebrał wiele wyróżnień i nagród, w tym m.in. złoty medal podczas FIT Expo fitness & sport park w Poznaniu, drugie miejsce w konkursie Sport-up na sportowy start-up roku czy Honorowe Wyróżnienie w konkursie StandOUT FIBO 2018, oceniającym jakość stoisk podczas największych targów branży fitness na świecie.

Źródło: materiały prasowe NRGBOX

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ