Technogym w hotelach PURO

Firma ITP S.A., będąca oficjalnym przedstawicielem marki TECHNOGYM w Polsce, wyposażyła strefy fitness w trzech lokalizacjach butikowej sieci PURO Hotels. Dzięki tej współpracy, goście hotelowi PURO będą mogli trenować na urządzeniach z ekskluzywnej linii Personal od TECHNOGYM.

W butikowej sieci

TECHNOGYM wyposażył w swój sprzęt ponad 65 tysięcy klubów fitness, 100 tysięcy apartamentów i domów prywatnych oraz 16 tysięcy hoteli i promów. W Polsce ITP S.A. współpracuje m.in. z hotelami sieci Mercure, Best Western Premiere, Park Inn by Radisson, For Points by Sheraton, M Gallery by Sofitel czy Sheraton Hamilton. Sprzęt TECHNOGYM został wybrany również do trzech lokalizacji butikowej sieci PURO Hotels.

-Współpraca z PURO to dla nas duże wyróżnienie. Charakter hoteli, ich nowoczesna architektura i zastosowanie nowoczesnych technologii idealnie współgrają z filozofią Technogym

– komentuje Dominik Śliwowski, Członek Zarządu ITP S.A., General Manager marki Technogym w Polsce.

– Do PURO Hotels zarekomendowaliśmy naszą designerską i najbardziej ekskluzywną linię urządzeń Personal, zaprojektowaną przez słynnego, włoskiego projektanta Antonio Citterio. Goście hotelowi docenią nie tylko funkcjonalność urządzeń, ale również to, że są wyjątkowo miłe dla oka – dodaje Śliwowski.

Jakie urządzenia?

Wśród wybranych przez PURO Hotels urządzeń znalazły się m.in. bieżnia z multimedialnym ekranem UNITY, rower poziomy, brama do treningu siłowego wraz z akcesoriami. Do dyspozycji gości będzie też urządzenie do treningu funkcjonalnego Kinesis Personal, na którym można wykonać ponad 250 kombinacji ćwiczeń. Dzięki interaktywnym ekranom na urządzeniach cardio, goście hotelowi mogą korzystać podczas treningu z ulubionych aplikacji, telewizji czy internetu.

O sieci

PURO Hotels to pierwsza w Polsce lifestylowa marka hoteli, która stawia przede wszystkim na przeżycia i lokalne doświadczenia. Każdy hotel PURO ma swój indywidualny, lokalny i wyrazisty styl wnętrz, stworzony przez uznane biura projektowe z Polski i zagranicy. PURO Hotels położone są w centrach dużych miast lub atrakcyjnych turystycznie dzielnicach owych miast – wszędzie tam, gdzie dużo się dzieje. Aktualnie sieć posiada swoje obiekty w Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi i od niedawna również w Warszawie.

Źródło: materiały prasowe ITP SA

- REKLAMA -