Fitnet: działamy wyłącznie dla branży sportowo-rekreacyjnej

Fitnet to jedyna firma w Polsce, która działa wyłącznie dla branży sportowo-rekreacyjnej.
– Kwintesencją naszej ponad 20-letniej działalności jest cała gama specjalistycznego oprogramowania oraz szeroka oferta usług towarzyszących – mówi prezes zarządu Fitnet Sp. z o.o., Marcin Piaskowski.

Cieszymy się z każdego nowego klienta i projektu, który możemy realizować lub którego jesteśmy częścią. A to mapa naszych referencji, która cieszy, ale i motywuje do dalszego rozwoju – dodaje Piaskowski.

Fitnet: działamy wyłącznie dla branży sportowo-rekreacyjnej

Jak podkreśla prezes Fitnet, dzięki specjalizacji firma gwarantuje rozwój i doświadczenie.
– Nasze oprogramowanie zajmuje się integrowaniem układów kontroli dostępu i elektronicznych szatni. Tworzymy małe i duże systemy elektronicznej obsługi klienta. Wspomagamy zarzadzanie obiektami każdej wielkości.

– Dzięki nowatorskiemu podejściu do zarządzania obiektem sportowym czy rekreacyjnym nasze oprogramowanie posiada unikalne cechy.  Jego ciągły rozwój pozytywnie zaskakuje klientów, których dziś mamy już ponad 800 w całym kraju

– opowiada Marcin Piaskowski.

Uzupełnieniem oferty są współpracujące z oprogramowaniem systemy elektroniczne od szatni po systemy bezpieczeństwa basenowego. Fitnet wyposaża szatnie, przebieralnie, pomieszczenia socjalne. Jest przedstawicielem i dystrybutorem zamków hiszpańskiej marki Ojmar na terenie Polski.

Kompleksowa realizacja

Fitnet oferuje klientom także kompleksową realizację inwestycji: wykonanie instalacji elektrycznych, komputerowych, sterujących, telewizyjnych, dostawę wszelkich potrzebnych urządzeń elektronicznych, a także kompletne wyposażenie szatni. Wszystko w konkurencyjnych na rynku cenach. – Wykonujemy tez serwisy internetowe dla klubów fitness i innych obiektów sportowych. Zapraszamy do współpracy! – dodaje prezes.

Artykuł sponsorowany 

- REKLAMA -