Hammer Tech – poznaj nasze realizacje

Najlepszą wizytówką firmy są jej zadowoleni klienci. Tym bardziej polski producent klatek i akcesoriów do treningu funkcjonalnego Hammer Tech Polska dumny jest ze swoich realizacji i długofalowych partnerstw.

Jedną z ostatnich realizacji jest studio Wu-Ef we Wrocławiu. – Nagraliśmy w nim trening Panthersów Wrocław, z którymi współpracujemy od 3 lat – mówią przedstawiciele firmy.

Pantery wybrały

Hammer Tech jest oficjalnym dostawcą wyposażenia dla Panthers Wrocław – drużyny futbolu amerykańskiego, która reprezentuje nasz kraj w najsilniejszej lidze futbolu amerykańskiego w Europie. Nie wszyscy wiedzą, że Panthersi mają też sekcję żeńską, w której zawodniczki trenują m.in. lacrosse, czy softball. Cieszymy się, że nasz wytrzymały sprzęt sprawdza się w ciężkim treningu sportowym na co dzień. Zobacz, jak zawodnicy i zawodniczki Panthers Wrocław trenują na sprzęcie Hammer Tech. O współpracy mówi trener przygotowania motorycznego Łukasz Sutkowski.

Zobacz, jak zawodnicy i zawodniczki Panthers Wrocław trenują

Stwórz strefę treningu funkcjonalnego z Hammer Tech

Nasza podstawowa zasada to personalizacja sprzętu, zawsze projektujemy i produkujemy sprzęt treningowy pod danego klienta. A że jest on zaprojektowany modułowo, tak więc z nami można rozbudowywać strefy treningowe w nieskończoność. Szukasz niezawodnego wyposażenia do siłowni?

Skontaktuj się z nami:
Paweł Siedlecki kontakt@hammertech.com.pl
+48 608 083 338
@HammerTechPolska

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -