Fit Forma w portfolio Medicover

Medicover dokonał akwizycji kolejnej sieci klubów fitness. Jest to łódzka sieć Fit Forma. W ramach transakcji sportowe portfolio firmy zasiliło dziesięć klubów fitness, z czego dwa są w trakcie budowy.  Wliczając nowy nabytek Medicover prowadzi w już 16 klubów w Łodzi i jest jednym z głównych graczy w tym województwie. Dzięki nowej inwestycji firma jest już oficjalnie właścicielem 80 klubów fitness.

Medicover – jeden z głównych graczy w Łodzi

Jak czytamy w komunikacie prasowym, marka Fit Forma to osiem nowocześnie wyposażonych klubów fitness i siłowni. Obiekty sportowe Fit Formy zlokalizowane są w Łodzi i Bełchatowie. Dodatkowo dwa kluby są w trakcie budowy. Kluby oferują nowocześnie wyposażone strefy siłowni i zróżnicowaną ofertę zajęć indywidualnych i grupowych (m.in. „Płaski brzuch”, pilates, ćwiczenia na trampolinach, ćwiczenia dla kobiet w ciąży, „Zdrowy kręgosłup”).

W Łodzi, będącej trzecim pod względem liczby mieszkańców miastem w Polsce, występuje bardzo duże zagęszczenie sieciowych klubów fitness, mniejszych siłowni i osiedlowych klubów crossfit. Po przejęciu Fit Formy Medicover łącznie posiada 80 klubów fitness, z czego aż 16 zlokalizowanych jest na terenie województwa łódzkiego. Poza nowo nabytymi klubami Fit Forma Medicover jest właścicielem w Łodzi:

  • trzech klubów Calypso Fitness – Brama Miasta, Ogrody Geyera, i Imagine (otwarcie 19 listopada br.) – prowadzonych w systemie franczyzowym),
  • trzech klubów Just GYM (ul. Rembielińskiego, ul. Rewolucji 1905 r., ul. Juliana Tuwima) należących do ogólnopolskiej sieci, w której większościowy pakiet udziałów Medicover zakupił we wrześniu br.

Łódź jest dla nas jednym z kluczowych rynków – konsekwentnie prowadzimy tu inwestycje. Stawiamy zarówno na rozbudowywanie lokalnej infrastruktury fitnessowej, jak i doskonalenie już istniejącej. Wszystko to z korzyścią dla lokalnej społeczności. W wysokiej jakości klubach fitness i pod opieką profesjonalnych trenerów możemy pomagać w dbaniu o zdrowie i samopoczucie. W Medicover patrzymy na zdrowie holistycznie, aktywność sportowa to prosty sposób na życie i zdrowie

– komentuje Artur Białkowski, Dyrektor Zarządzający ds. Usług Biznesowych, Medicover.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ