FIT EXPO 2021 – nowa data i nowa formuła

Tegoroczne FIT EXPO odbędą się w nieco zmienionej formule i w innym, od dotychczas planowanego, terminie.

– Ponieważ pandemia i kolejne lockdowny dały branży fitness wyjątkowo w kość, chcemy, uwzględniając fakt nadrabiania strat i mniejszych budżetów zarówno właścicieli obiektów, jak i dystrybutorów sprzętu, zaproponować przede wszystkim wymianę doświadczeń i networking. FIT EXPO 2021 odbędzie się w formie dostosowanej do obecnej sytuacji na rynku. Mamy nadzieję, że tegoroczna formuła wydarzenia przyczyni się także do szybszego powrotu do pełni sił w segmentach, które bardzo mocno ucierpiały w czasach pandemii. Konferencjom dla osób zarządzających, trenerów i instruktorów będzie tym razem towarzyszyła strefa networkingu i prezentacja oferty partnerów. Zdecydowaliśmy, że podczas FIT EXPO 2021 skupimy się wyłącznie na potrzebach profesjonalistów – mówi Dagmara Suprun, dyrektor projektów sportowych Grupy MTP.

Chyba jeszcze nigdy, odkąd pamiętam, a pracuję dla branży od 2006 roku, tak bardzo nie potrzebowaliśmy szczerej dyskusji, refleksji nad tym, co nas spotkało i inspiracji na przyszłość. Potrzebujemy też update’u naszej branżowej wiedzy, a także przyjrzenia się swojemu biznesowi i potrzebom postpandemicznego klienta z pewnego dystansu

– mówi Dorota Warowna, redaktor naczelna Magazynu Fitness Biznes i portalu fitnessbiznes.pl.  

Potrzeba restartu

Z myślą o właścicielach, menedżerach i pracownikach operacyjnych obiektów sportowych, a także dystrybutorach i producentach sprzętu dla klubów przygotowujemy wydarzenie o nazwie BootCamp Restart. Konferencja będzie miała charakter inspiracyjno-edukacyjny. Nazwa BootCamp odwołuje się do organizowanych w przeszłości przez Magazyn Fitness Biznes kilkudniowych szkoleń dla menedżerów. Znana jest też z praktycznego podejścia do tematów biznesowych. Jednocześnie przypomina o potrzebie postcovidowego restartu.

– Chcemy samą nazwą dać znać uczestnikom, że warto ponownie załadować system operacyjny dla ich przedsiębiorstw. Warto spojrzeć na nowo na przedsiębiorstwo i potrzeby klientów

– dodaje Dorota Warowna odpowiedzialna za program BootCampu.

BootCamp Restart to dwa dni w formie hybrydowej konferencji. W piątek, 10 grudnia wykład główny oraz trzy dyskusje panelowe będzie można śledzić stacjonarnie oraz online – po wykupieniu dostępu.
Drugi dzień przewidziano na warsztaty i pracę w grupach. Ich uczestnicy będą mieli do wyboru kilkoro prowadzących. Warsztaty potrwają ok. pięć godzin. Możliwy będzie tylko stacjonarny udział w warsztatach.

– Oba dni konferencji rozpoczniemy później, tzn. o godz. 11. Mamy na uwadze fakt, że wiele osób będzie dojeżdżało z różnych miejsc w Polsce, co pociąga za sobą często wysokie koszty noclegów, a tego chcemy uniknąć – dodaje Dagmara Suprun.

Potrzeba kontynuacji

Tegoroczne FIT EXPO to także kolejna edycja konferencji Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego. Jak zawsze w programie najlepsi wykładowcy z Polski i z zagranicy. Zaproszeni eksperci podzielą się wiedzą i doświadczeniem, zarówno w trakcie prelekcji i warsztatów, jak i podczas networkingu.
Oprócz tematów związanych stricte z przygotowaniem fizycznym, poruszane będą zagadnienia z zakresu fizjoterapii sportowej oraz dietetyki sportowej.

– Wydarzenie, dzięki wyrobionej renomie, jest dziś synonimem gwarancji i najwyższej jakości merytorycznej, czego potwierdzeniem jest partnerstwo ASCA

– mówi Bartosz Groffik, odpowiedzialny za konferencję PSTM.

FIT-EXPO 2021 to propozycja dla wszystkich uczestników rynku usług fitness & wellness. Targi odbędą się w dniach 10-12 grudnia br. w Poznań Congress Center, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Program wydarzeń niebawem, ale już dziś serdecznie zapraszamy!

Fot. archiwum Grupa MTP

- REKLAMA -