4F Globalnym Partnerem Światowego Biegu Wings for Life

Marka odzieży sportowej 4F łączy siły z Wings for Life World Run, aby odnaleźć metodę leczenia urazów rdzenia kręgowego. W ramach partnerstwa 4F dostarczy koszulki techniczne dla uczestników biegu na całym świecie oraz wesprze główny cel, jakim jest zebranie funduszy na badania rdzenia kręgowego. Rejestracja na 7. edycję jedynego biegu z ruchomą metą właśnie wystartowała.

Meta goni zawodników

Światowy bieg Wings for Life to wydarzenie dla uczestników na różnych poziomach sprawności fizycznej. Wszyscy – biegnący, idący i poruszający się na wózkach startują dokładnie o tej samej godzinie. To jedyny bieg, w którym to meta goni zawodników. Nie ma ograniczenia czasowego. Bieg trwa tak długo, aż samochód pościgowy minie wszystkich uczestników. 100% opłat startowych trafia bezpośrednio do fundacji i przeznaczana jest na badania nad urazami rdzenia kręgowego. W piątej edycji biegu (maj 2019) w 323 lokalizacjach wzięło udział 120 000 zarejestrowanych uczestników reprezentujących 186 narodowości. Wspólnymi siłami zebrano ponad 3,5 miliona EUR.

4F partnerem biegu Wings for life

Z pasji do sportu

4F to marka odzieży sportowej stworzona z pasji do sportu. Oferuje wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe dla amatorów i zawodowców. Znakiem rozpoznawczym 4F jest połączenie jakości, technologii oraz modnych materiałów z nowoczesnym designem. Na świecie marka 4F znana jest jako oficjalny partner ośmiu Komitetów Olimpijskich i licznych związków sportowych. W latach 2018 i 2019, była partnerem Wings for Life World Run w Polsce.  Zapewniła imitowaną pulę koszulek technicznych uczestnikom App Run w 28 krajach. W 2020 roku rozszerzy zakres udziału w biegu.

Koszulka techniczna 4F

„Wings for Life World Run to globalna charytatywna inicjatywa jednocząca ludzi z całego świata. Z podziwem przyglądam się fundacji i efektom, jakie udało się osiągnąć. Działania fundacji zmieniły życie wielu ludzi i dlatego jestem dumny, że ​​marka 4F jest częścią Wings for Life World Run. Życzę wszystkim biegaczom i ich kibicom najlepszych wyników 3 maja”, mówi Igor Klaja, Prezes spółki OTCF do której należy marka 4F.

W ramach globalnego partnerstwa, 4F zaprojektowało koszulkę techniczną, w której na linii startu na całym świecie zobaczymy uczestników biegu Wings for Life World Run.

Globalny partner techniczny

„Jednym ze szczególnych aspektów tego biegu jest to, że ludzie na całym świecie startują jednocześnie. Zatem warunki pogodowe mogą się diametralnie różnić – od pustynnego upału po opady śniegu. Jednak niezależnie od pogody, wszyscy chcą wyglądać i czuć się dobrze wspierając ​​tę inicjatywę!” – mówi Colin Jackson, Dyrektor sportowy Wings for Life World Run. „Doświadczenie w produkcji odzieży nie tylko dla amatorów, ale również dla profesjonalistów sprawia, że marka 4F naturalnie pasuje do roli Globalnego Partnera Technicznego. Cieszymy się na naszą współpracę, gdyż wspólnie z partnerami i uczestnikami dokładamy wszelkich starań, aby nastąpił dzień, w którym zostanie znalezione lekarstwo na uszkodzenie rdzenia kręgowego.”- dodaje Colin Jackson.

Źródło: materiały prasowe, Fot. Bartek Woliński

Czytaj też Fundacja 4F Pomaga

- REKLAMA -