Trening na wioślarzu – intuicyjny i angażujący

Oferowanie rozwiązań, które zapewnią bezpieczny, ale i angażujący trening, to dewiza Life Fitness – podkreśla polski dystrybutor urządzeń marki, firmy TOP-GYM. Jaki trening oferuje Life Fitness na nowym wioślarzu Heat Row?

-Ten amerykański producent słynie z nowatorskich rozwiązań. Wioślarze z najnowszej linii Heat Series to efekt konsultacji z użytkownikami maszyn Life Fitness. Stąd też ulepszono je o liczne nowe funkcje, w porównaniu ze starszymi modelami wioślarzy marki – opowiadają przedstawiciele dystrybutora.

Trening na wioślarzu

Co ułatwia trening na wioślarzu Heat Row?

W wioślarzu Heat Row paski na stopy łatwo się zakłada i zdejmuje. Płynny opór powietrzno-magnetyczny z pokrętłem w zasięgu ręki, regulowany w zakresie 1-100, zachęci do treningu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Z kolei miernik mocy Wattrate to rozwiązanie analogiczne do zastosowanego w rowerach ICG. Dzięki temu wioślarze Life Fitness Heat Row umożliwiają dokładny pomiar wysiłku użytkownika. Konsola LCD i uchwyt na smartfon z pewnością uprzyjemnią trening. Wioślarze Heat Row zaprojektowano po to, by użytkownicy wyznaczali sobie kolejne wyzwania, zarówno w trakcie treningu interwałowego, jak i kameralnego treningu w grupie.

Urządzenie oferuje następujące programy treningowe: szybki start, interwał 30-60, interwał 60-60, interwał zdefiniowany przez użytkownika, docelowy czas, kalorie, dystans, tętno.

Więcej informacji u dystrybutora urządzeń – firmy TOP-GYM

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ