FIBO 2020 tylko online

Ze względu na pandemię oraz jej poważne konsekwencje, targi FIBO 2020, które miały się odbyć w Kolonii w dniach 1-3 października, odbędą się w tym samym czasie, ale jako wydarzenie online. Na FIBO@business złożą się międzynarodowe fora, kongresy i inne formaty dla profesjonalistów z branży, w tym także internetowa edycja European Health & Fitness Forum. Dla osób prywatnych FIBO@home zaproponuje specjalny format wirtualnego wydarzenia.

Decyzja o odwołaniu FIBO jako wydarzenia na żywo w Kolonii podjęta została po długich rozmowach z wystawcami i partnerami. – Wszyscy mieliśmy nadzieję, że w październiku, po miesiącach blokady, uda nam się wrócić do normalnego życia i spotkać w Kolonii z branżą. Niestety nie będzie to możliwe ze względu na ciągły rozwój pandemii i związaną z tym niepewność – mówi Hans-Joachim Erbel, dyrektor generalny organizatora Reed Exhibitions Deutschland GmbH. Wraz z wybuchem pandemii, FIBO zostało przeniesione z pierwotnej kwietniowej daty na październik.

– Wielu z naszych wystawców chciało alternatywy dla spotkań z klientami twarzą w twarz. Dzięki FIBO@business, zaproponujemy format imprezy, który bezpiecznie połączy branżę, szczególnie w tej niezwykłej sytuacji, kiedy tak bardzo potrzeba bodźca do nowego startu, gdy tylko kryzys skończy się – kontynuuje Erbel.

W najbliższych tygodniach zespół FIBO będzie współpracował z klientami i partnerami nad  programem. Szczegóły niebawem.

Źródło: materiały prasowe

 

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ