Śląska 12 z siłownią od Technogym

Śląska 12, inwestycja dewelopera ATAL, to kompleks apartamentów usytuowanych w biznesowej części Gdańska. Oprócz atrakcyjnej lokalizacji, nowoczesne apartamenty przyciągną gości specjalnymi udogodnieniami. Wśród nich jest siłownia w pełni wyposażona w sprzęt marki Technogym. Zarówno osoby przybywające do Gdańska w celu wypoczynku, jak i podróżujące służbowo, znajdą na Śląskiej 12 miejsce dla aktywności i relaksu.

Siłownia na Śląskiej 12 to komfortowa, kameralna przestrzeń. Goście mogą przeprowadzić w niej codzienny trening o dowolnej porze dnia, bez konieczności opuszczania budynku. Znajdziemy tutaj sprzęty cardio z linii Forma. Są to m.in. rowery i bieżnie ze specjalnymi opcjami, takimi jak CPR System, który monitoruje tętno i na tej podstawie dostosowuje opór urządzenia. W strefie siłowej skorzystamy z atlasu Unica. To wielofunkcyjne urządzenie treningowe umożliwiające przeprowadzenie treningu wszystkich grup mięśniowych. Na siłowni nie zabrakło też bestsellerowej ławki Technogym Bench z akcesoriami treningowymi – hantlami i gumami oporowymi.

Śląska 12 odpowiada naszemu wyobrażeniu o nowoczesnych apartamentach inwestycyjnych. Będąc jedną z czołowych firm na rynku deweloperskim, rozumiemy rosnące zainteresowanie inwestorów takimi udogodnieniami dla gości, jak sale fitness i siłownie. Bardzo pozytywnie wpływają one na atrakcyjność tego typu obiektów mieszkaniowych. Dlatego we współpracy z Technogym, dostawcą innowacyjnych rozwiązań sprzętowych i cyfrowych w branży fitness, stworzyliśmy to nowoczesne i komfortowe miejsce aktywnego spędzania czasu

– komentuje Angelika Kliś, Członek Zarządu ATAL.

Projektując siłownię dla inwestycji Śląska 12 postawiliśmy na intuicyjne, nowoczesne sprzęty treningowe. Zestaw sprzętu treningowego został dobrany tak, by bez względu na poziom zaawansowania i częstotliwość treningów móc znaleźć dla siebie odpowiedni program ćwiczeń i aktywnie spędzić czas. Aby urozmaicić trening, użytkownicy mogą skorzystać z aplikacji Technogym, w której znajdą różnorodne plany ćwiczeń i wyzwania. Goście z pewnością docenią dostęp do siłowni podczas pobytu i wrócą do niej niejednokrotnie – dodaje Piotr Dera, Key Account Manager w ITP S.A. Technogym Polska.

Dogodna lokalizacja w pobliżu Zatoki Gdańskiej i licznych terenów rekreacyjnych, takich jak Park Nadmorski im. Ronalda Reagana, Park Jelitkowski i Park Oliwski, sprawia, że Śląska 12 to gorący punkt na mapie Gdańska. Dodatkowo, na gości czeka wiele udogodnień: lobby z recepcją, elektroniczne zamki na kartę, 4 lokale usługowe, miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz siłownia ze sprzętem Technogym, wiodącą marką sprzętu fitness. To miejsce dla każdego, kto szuka w Gdańsku miejsca na udany wypoczynek.

Źródło: materiały prasowe Technogym Polska

 

- REKLAMA -