Calypso Fitness w łódzkich Ogrodach

13 września w Łodzi otworzy się pierwszy klub Calypso Fitness w regionie. Będzie on zlokalizowany w Ogrodach Geyera przy ulicy Piotrkowskiej 293/305. Niegdyś była tu pierwsza fabryka włókiennicza o napędzie parowym w Królestwie Polskim. Dziś jest to nowoczesny kompleks rozrywkowo-biurowo-mieszkalny, który nazwany został na cześć założyciela wspomnianej fabryki – Ludwika Geyera.

Jest to miejsce, które powoli staje się ulubioną częścią miasta i zapewne wpisze się na stałe w mapę kulturalno-rozrywkową Łodzi. Teraz będzie można tam zrobić także trening w Calypso Fitness.  Klub w Ogrodach Geyera będzie miał klimatyczny wystrój, wpisujący się w historię lokalizacji.

Stylowa przestrzeń

Sama siłownia będzie świetnie oddawać charakter miejsca. Klubowiczom zapewne przypadnie do gustu duża przestrzeń (1500 metrów kwadratowych), wysokie okna, beton, cegła i loftowy nastrój. Całość dopełni sprzęt, w tym energooszczędne maszyny EcoPowr w strefie cardio, które przetwarzają energię ćwiczących na czystą energię elektryczną, oddawaną do obiegu w klubie. Dużą atrakcją będzie ponad 100-letnia stalowa suwnica na szynach pod sufitem. W ramach treningu będzie można przesuwać ją za pomocą zwisających łańcuchów.

Przedsprzedaż trwa

W przedsprzedaży jest już do nabycia karnet Fit Comfort, z którym przez pierwsze 30 dni można trenować za 0 zł bez opłaty wpisowej, a osoby, które przedłużą członkostwo w klubie, otrzymają plecak sportowy gratis. Warto zaznaczyć, że z jednym karnetem klubowicze mogą korzystać z siłowni Calypso Fitness w całej Polsce.

Więcej informacji o klubie oraz sprzedaż karnetu dostępne są pod linkiem: ogrodygeyera.calypso.com.pl

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -