Bella Line

21 kwietnia odbyło się uroczyste otwarcie nowego klubu w Centrum Miedzyń przy ul. Nakielskiej. To już drugi  klub pod marką Bella Line Wellness Centrum w Bydgoszczy i piąty w całej sieci.

Co ciekawe i warte podkreślenia, właściciele, zaszczyt przecięcia wstęgi oddali klubowiczom: najstarszemu z nich, 84-letniemu panu Henrykowi, pani Marcie, która ćwiczy za dwóch w 7 miesiącu ciąży, panu Dawidowi, który od lat dzielnie walczy z chorobą oraz Ani – instruktorce fitness, która już 19 lat jest związana z marką Bella Line.

Na bankiet zostali zaproszeni klubowicze, którzy skorzystali z przedsprzedaży, klienci z pozostałych klubów oraz  partnerzy i przyjaciele. Fitness Biznes również był w gronie zaproszonych.

Wieczór uświetniły występy grupy WOLF GANG Crew – U2E Studio, finaliści programu Mam Talent TVN i muzyka na żywo w wykonaniu  zespołu Melomania. Nie zabrakło fitnessowych aktywności – odbyły się dwa maratony, Zumby i Power Bike.

Bella Line Wellness Centrum Miedzyń oprócz siłowni i  grupowych zajęć fitness w ofercie ma także  strefę spa – jacuzzi i sauny, fińską, parową oraz aromatyczną, a także strefę dla najmłodszych.

Fot.: Asia Sakwińska Photography

- REKLAMA -