Czy trening EMS może być grupowy?

Dlaczego nie? Dysponując bezprzewodowym sprzętem do treningu EMS marki Justfit, możesz zaproponować klientom zajęcia w grupie. Pakiet JustfitPro+ przeznaczony jest do profesjonalnej i pełnej obsługi studia treningu personalnego. Pakiet oferuje możliwość rozszerzenia o kolejne stanowiska treningowe. Justfit to idealna opcja dla firm, które planują szybki rozwój w branży treningów personalnych.

Firma Justfit Technology została założona w 2011 roku. – Jako pierwsza opatentowała technologię bezprzewodową do treningu EMS – informuje polski dystrybutor sprzętu.
– Dzisiaj Justfit obecna jest w ponad 25 krajach z dużym sukcesem. Setki studiów na całym świecie dowodzą, że sprzęt Justfit – to doskonała inwestycja. Dążymy do ciągłych innowacji i importowania nowych praktyk i technologii na rynek EMS. Justfit to nie tylko sprzęt treningowy. To koncepcja przyszłości, w której zdrowy tryb życia wpisuje się w tempo współczesnej rzeczywistości, a innowacje są pomocnikami osób z aktywnym stylem życia.


Więcej informacji znajdziesz na https://justfit-ems.pl oraz na https://www.facebook.com/justfitpolandofficial i https://www.instagram.com/justfit_polska_official
Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -