Paweł Siedlecki (Hammer Tech): wyróżnia nas jakość i przemyślany design

W Hammer Tech od samego początku przykładamy wagę do najwyższej jakości i precyzji wykonania naszych produktów – mówi Paweł Siedlecki, właściciel Hammer Tech Polska w specjalnym wywiadzie dla fitnessbiznes.pl. Co wyróżnia sprzęt Hammer Tech i dlaczego warto współpracować z marką – o tym poniżej.

Jesteście nową firmą, która przebojem zdobywa rodzimy rynek. Produkujecie m.in. stylowe klatki do treningu funkcjonalnego, akcesoria do crossfitu i street workoutu. Do jakiego segmentu rynku kierujecie swoją ofertę?

Paweł Siedlecki: – Jesteśmy marką premium i kierujemy nasze produkty do klientów, dla których liczy się wysoka jakość wykonania oraz przemyślany design. Myślę, że każdy inwestor, który otwiera nowy klub lub dodaje nową strefę funkcjonalną czy też crossfitową do istniejącego obiektu, na etapie projektowania ma wizję i zależy mu na tym, by klatki treningowe były nowoczesne, funkcjonalne i spersonalizowane. A także, by dobrze komponowały się z wystrojem danego klubu czy studia. Atutem konstrukcji HAMMER TECH jest modułowość, możliwość nieskończonej rozbudowy. Można do nich dodawać akcesoria, w tym haki, drążki i wiele innych. Dzięki systemowi plug & play wszystkie dodatki pasują do bazowych konstrukcji. Zatem, jeśli właściciel siłowni myśli perspektywicznie i szuka funkcjonalnego, nowoczesnego oraz wytrzymałego wyposażenia, odnajdzie je w naszej ofercie.

Jaka jest filozofia Waszej firmy?

– Wszechstronna obsługa klienta. Rozpoczynamy współpracę z klientem od etapu projektowania, kiedy to przygotowujemy wizualizację, na której pokazujemy, jak nasze produkty będą wyglądały we wnętrzach jego obiektu. Następnie wspieramy naszego klienta na każdym etapie współpracy, począwszy od fachowego doradztwa, na transporcie i montażu kończąc. Warto też dodać, że zapewniamy usługę pogwarancyjną, co jest niezwykle ważne w naszych czasach. Dostarczamy kompleksowe wyposażenie do siłowni, od A do Z.

Wizualnie sprzęt HAMMER TECH jest bardzo dopracowany. Jak wygląda produkcja, jakich materiałów używacie i jakiej gwarancji udzielacie?

– Znakiem firmowym naszej firmy jest dbałość o detale i szczegóły. Przekłada się to na wysoką wytrzymałość i niezawodność wszystkich naszych produktów. Dzięki temu mogą być wykorzystane komercyjnie. W HAMMER TECH od samego początku przykładamy wagę do najwyższej jakości i precyzji wykonania naszych produktów. Jest to możliwe dzięki nowoczesnym technikom obróbki metalu. Mam tu na myśli maszyny CNC, maszyny numeryczne, w których powtarzalność jest ogromna i nie ma mowy o błędach. Podczas produkcji nie pozwalamy sobie na półśrodki, nie oszczędzamy na materiałach.

Wykorzystujemy certyfikowane i atestowane półprodukty i podzespoły z najwyższej półki, co przekłada się na jakość produktu finalnego. Pamiętajmy też, że wszystkie nasze produkty spełniają europejskie standardy bezpieczeństwa. Dzięki temu nasz klient ma pewność, że kupuje od nas urządzenia i konstrukcje treningowe, które posłużą mu przez długie lata. Nasze klatki i akcesoria nie tylko zatem cieszą oko przez bardzo długi czas, ale zapewniają spokój właścicielom klubów i bezpieczeństwo osób w nich ćwiczących. Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy również rozszerzenie gwarancji aż do 5 lat
(60 mc-y) na wszystkie sprzęty do użytku komercyjnego, a to bardzo dużo.

Na sprzęcie HAMMER TECH trenuje m.in. Tai Woffinden, mistrz świata w speedway’u i zawodnicy Panthers Wrocław – drużyny futbolu amerykańskiego…. Czy to oznacza, że możecie np. wyposażyć kompleksowo siłownie dla wyczynowych sportowców?

– Tak jak już wspomniałem nasze produkty są w pełni profesjonalne i jak najbardziej są przeznaczone do użytku wyczynowego i tego właśnie szukają zawodowi sportowcy. Mamy na koncie kilka instalacji, którymi możemy się pochwalić. Przykład Panthers Wrocław, drużyny futbolu amerykańskiego, która gra w lidze europejskiej, doskonale pokazuje, jak istotna jest personalizacja naszego sprzętu. Tu wstawiliśmy sprzęt, który musi wytrzymać ogromne obciążenia i przeciążenia, bo ich treningi są niezwykle dynamiczne. Dostarczyliśmy już go 2 lata temu i nie mieliśmy do dzisiaj żadnego zgłoszenia o usterkach. Tai Woffinden, wielokrotny mistrz świata w żużlu, również zaufał marce HAMMER TECH i wspólnie zaprojektowaliśmy jego domową siłownię. Taka strefa kompletnie wyposażona, w której może wykonać trening całego ciała jest wręcz niezbędna przy jego zapracowanym trybie życia. Z dumą mogę przyznać, że jest zadowolonym klientem, o czym świadczą jego kolejne regularne zakupy w naszej firmie.

Co wyróżnia HAMMER TECH na tle innych firm, oferujących sprzęt do crossfitu?

– Dbałość o dobre relacje z klientem i jego satysfakcję, można powiedzieć, że wspólnie udajemy się w podróż, podczas której dokładnie sondujemy jego potrzeby, chcemy dokładnie je zrozumieć by sprostać jego oczekiwaniom. Dlatego budujemy długofalowe relacje. Nasi klienci wiedzą, że mogą na nas polegać i zawsze wywiązujemy się z naszych zobowiązań. Na etapie produkcji i personalizacji staranność i precyzja wykonania jest dla nas najważniejsza. Z punktu widzenia klienta liczy się też długa gwarancja oraz profesjonalna i sprawna instalacja. Ważny jest też czas oczekiwania – wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 30 dni, co moim zdaniem jest naszym niezaprzeczalnym atutem. W 99 % produkujemy i dostarczamy produkty spersonalizowane, czyli pod danego klienta. Tak więc każda realizacja jest specyficzna, bo personalizujemy nasz sprzęt pod zamówienie, rzadko kiedy wstawiamy gotowe rozwiązania, aczkolwiek też się to zdarza.

Klatki treningowe i wyposażenie HAMMER TECH znajdziemy m.in. w Będzinie, Aroma Fit w Sycowie, na Uniwersytecie Wrocławskim, oraz studiu Wu-eF we Wrocławiu. Na początku roku 2022 r. otworzy się FitStyle Zone w Bolesławcu – jedna z Waszych naszych większych tegorocznych realizacji . Jaki jest profil użytkownika Waszych klatek? Kto na nich trenuje?

– Zazwyczaj na klatkach treningowych trenują osoby, preferujące wolne obciążenie, trenujące ze sztangą, trójboiści. Trening funkcjonalny w Polsce zalicza ogromny wzrost zainteresowanych w ostatnich latach. Zwolennikami treningu na klatkach i bramach są też ci, którzy uwielbiają ćwiczyć w podwieszeniu, ponieważ nasze klatki są mocno uzbrojone w różnego rodzaju drążki czy drabinki sprawnościowe. Świetnie zresztą nasze bramy sprawdzają się w treningach personalnych. Pod okiem trenera można na nich wykonać wiele ćwiczeń wielostawowych, funkcjonalnych.

Obejrzyj, jak wygląda realizacja HAMMER TECH w Aroma Fit w Sycowie

Jakie macie plany na najbliższą przyszłość?

– Nadal rozwijać nasze produkty, dodawać nowe akcesoria i poszerzać portfolio. Chcemy mocno zaistnieć na rynku europejskim. Już poczyniliśmy pierwsze kroki w tym kierunku, nasze produkty są dostępne w sklepach internetowych w Austrii, Niemczech, Szwajcarii. Chcemy, by marka HAMMER TECH była rozpoznawalna w całej w Europie.

Więcej na https://hammertech.com.pl/
Skontaktuj się z nami kontakt@hammertech.com.pl
Tel. + 48 608 083 338

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -