Just GYM szykuje kolejne kluby

Sieć Just GYM przygotowuje się do kolejnego otwarcia -tym razem w Lublinie, w Parku Handlowym Tatary. Na obiekt ten składają się 2 budynki o łącznej powierzchni najmu ponad 13000 mkw. oraz parkingu na ponad 750 samochodów. Klub Just Gym fitness zajmie powierzchnię 2000 mkw.

-Stabilny, zrównoważony rozwój na terenie całej Polski jest naszym strategicznym celem. Dlatego koncentrujemy się na miejscach z dużym potencjałem i siłą nabywczą, a takim miastem jest niewątpliwie Lublin – wyjaśnia Paweł Ciszek Prezes Zarządu Just GYM. Chcemy, aby mieszkańcy nie tylko dużych miast mieli dostęp do nowoczesnych klubów takich, jak nasze, które charakteryzują się korzystnym stosunkiem wysokiej jakości do ceny przy 24-godzinnej dostępności – dodaje Ciszek.

Just GYM to ogólnopolska sieć klubów automatycznych otwartych 24/7/365 dni w roku. Każdy klub zbudowany jest z 12 unikalnych stref łączących się w jednolitą całość przy zachowaniu maksymalnej swobody open space, a wszystko po to abyśmy razem z naszymi klientami mogli wspólnie tworzyć nową kulturę fitness.
Sieć obecna jest już w Płocku, Elblągu, Radomiu, Krakowie, a także przygotowuje do otwarcia placówki w Zabrzu, Wrocławiu, Olsztynie, Bytomiu, Poznaniu i Opolu.

Źródło: materiały prasowe JustGym

- REKLAMA -