ATEPAA – kolejny krok do rozwoju

ATEPAA, firma produkująca m.in. meble dla branży fitness, otworzyła nowy zakład produkcyjny w Bielsku-Białej. To bardzo ważny etap rozwoju firmy, który zaowocuje nowymi produktami, maksymalnie dopasowanymi do aktualnych wymagań konsumentów.

Nowy zakład produkcyjny oraz nowoczesny biurowiec to jeden z najnowocześniejszych tego rodzaju obiektów w Polsce. Ma łączną powierzchnię 8000 mkw., z czego 6500 mkw. powierzchni zakładu przeznaczone zostało bezpośrednio na produkcję. Dzięki wielomilionowej inwestycji firmy powstało około 150 miejsc pracy.

Już teraz firma obsługuje ponad 20 największych sieci klubów w branży fitness, nie
mniej jednak ATEPAA ma ambicje, aby stać się niekwestionowanym europejskim liderem
w projektowaniu i dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań meblowych m.in. do obiektów
sportowych i fitness na rynku europejskim. Produkcja w pierwszym obiekcie „A” rozpoczęła się w maju tego roku, a kolejne fazy budowy kompleksu trzech obiektów nowej fabryki rozpoczną się wiosną 2023 roku.

Nowoczesne i designerskie przestrzenie nowej siedziby to zarówno obszar do wymiany wiedzy i doświadczeń, ale także miejsce prezentujące w pełni funkcjonalną technologię, zgodną z założeniami zrównoważonej i ekologicznej produkcji. Przyszłościowe rozwiązania produktowe i systemowe zostały inteligentnie połączone, dając spółce nowe możliwości rozwoju.

PENT. – luksusowy trening

Nowy obiekt służy również jako miejsce rozwoju drugiej marki należącej do grupy.
PENT. Luxury Fintess Equipment to polska marka, która obecnie uznawana jest na
świecie za jedną z najbardziej luksusowych marek sprzętu fitness. Dynamiczny rozwój oraz kolejne otwarcia showroomów w takich miastach, jak: Nowy Jork, Marbella, Singapur, Hongkong, Londyn i Cannes, wymuszają rozbudowę sił produkcyjnych oraz działu R&D. PENT. pracuje właśnie nad linią sprzętu cardio, którego do tej pory brakowało w portfolio marki.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -