#Aktywne Karnety

Akcja Aktywne Karnety to inicjatywa zrzeszających się w tej kryzysowej sytuacji klubów. Z tego co nam wiadomo, do akcji dołączyło już kilku operatorów. Poniżej publikujemy treść listu, który otrzymaliśmy:

Szanowni Państwo,

Nikt z nas nie spodziewał się sytuacji, w której się znaleźliśmy. Jako operatorzy klubów fitness, studiów, boksów crossfitowych w sobotę rano obudziliśmy się w nowej rzeczywistości. Zostaliśmy pozbawieni przychodów. Pozostały nam czynsze, leasingi, kredyty oraz pracownicy, których musimy zabezpieczyć.
W obecnej sytuacji, ratunkiem dla wielu klubów, jest zabezpieczenie części obrotów, które stanowią przychody z członkostw własnych.

Ta sytuacja jednoczy naszą branżę, kluby zrzeszają się, aby wspólnie walczyć o powrót do normalności, a raczej do nowej rzeczywistości, którą zastaniemy.
Od wczoraj obserwujemy coraz więcej postów, w których kluby proszą klientów, aby nie rezygnowali lub nie zawieszali karnetu. Pochopna komunikacja może mieć odwrotny skutek do zamierzonego. Dziś klienci myślą o podstawowych potrzebach i bezpieczeństwie rodziny. Karnet do klubu fitness nie jest niezbędny do funkcjonowania, tym bardziej, że większość instruktorów przeniosła swoje działania do sieci. Znaczna część klubów poinformowała klientów o zawieszeniu karnetów.

Co zrobimy w kwietniu, jeśli kluby nadal pozostaną zamknięte? W jaki sposób zrekompensujemy klientom opłacone karnety? Jak zminimalizujemy % rezygnacji i zawieszeń?

Mamy różne rodzaje karnetów oraz inne systemy rozliczeniowe, ale łączy nas, wspólny cel. Razem chcemy stworzyć komunikację do klientów, aby pozostali z nami. Im więcej klubów i sieci weźmie udział, tym mocniejszy będzie komunikat. Mamy plan, działamy wspólnie!
Dołączajcie!

Napisz do nas: Katarzyna Demianiuk k.demianiuk@totalfitness.com.pl
w tytule: Kampania Aktywne Karnety

Źródło: materiały prasowe
Fot. TacoFleur/ Pixabay

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ