CityFit z kolejną lokalizacją

17 kwietnia sieć CityFit otworzy kolejny klub – będzie to drugi klub w Trójmieście oraz 23. w całym portfolio CityFit, który jest obecnie największym operatorem klubów fitness 24h/7 w Polsce.

Klub o powierzchni 1600 mkw. znajdować się będzie na 2. i 3. piętrze FORUM Gdańsk. Parkować będzie można na parkingu centrum – przez pierwsze 2 godziny gratis. Przestrzeń treningowa podzielona zostanie na 8 ergonomicznych stref, w których znajdzie się około 300 urządzeń marek takich, jak Technogym i Matrix. Do dyspozycji klubowiczów będą również: źródełko z bezpłatną wodą filtrowaną, maszyny vendingowe, w których kupić można zdrowe przekąski czy strefa relaksu, w której będzie można podgrzać i zjeść posiłek po treningu czy naładować telefon.
– Forum Gdańsk to wyjątkowy miastotwórczy projekt, który został bardzo dobrze przyjęty przez mieszkańców Gdańska. Czujemy się zaszczyceni mogąc dołączyć do grona Najemców uzupełniając bogatą ofertę rekreacyjną. Zależy nam na otwieraniu naszych klubów w doskonale skomunikowanych miejscach oferujących wiele możliwości dla osób je odwiedzających. Trójmiasto stanowi ważny punkt na mapie naszej ekspansji. Wkrótce można spodziewać się kolejnych projektów w ramach aglomeracji – mówi Piotr Szymoński, Expansion Director CityFit.
– Poszerzanie oferty Forum jest dla nas bardzo istotne, ponieważ chcemy, aby nasi Goście znaleźli tu dla siebie coś ważnego, atrakcyjnego i zdrowego. Jesteśmy przekonani, że CityFit znakomicie uzupełni ofertę Forum Gdańsk, gdyż od otwarcia mamy bardzo dużo zapytań o klub fitness – mówi Magdalena Gibney, Dyrektor Forum Gdańsk.

Klub powita pierwszych klubowiczów 17 kwietnia, ale karnet będzie można kupić wcześniej – w przedsprzedaży na www.cityfit.pl. W najbliższym czasie otwarte zostaną również kluby w Gliwicach (15 marca) oraz Lublinie (22 marca).

Źródło: materiały prasowe CityFit

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ