Limitowana oferta Hammer Strength

0
105 wyświetleń

Firma TOP-GYM, autoryzowany dystrybutor marki Hammer Strength w Polsce ogłosiła, że wprowadza limit na liczbę nowych centrów Hammer Strength w Polsce do 60. Co to znaczy? Jakie warunki trzeba spełnić, by zyskać status Centrum Hammer Strength, oraz jakie wymierne korzyści się z tym wiążą?

 

– Zachęcamy do kontaktu z właścicielami i menedżerami działających ośrodków Hammer Strength i przekonania się na własne oczy, na czym polega fenomen marki Hammer Strength i dlaczego pomoże rozwinąć skrzydła twojemu klubowi – mówią przedstawiciele firmy TOP-GYM.
Na świecie działa obecnie ponad 1100 Centrów Hammer Strength, z tego 30 w Polsce, a wkrótce powstaną kolejne. – Hammer Strength to marka obecna na świecie od 1989, która zrewolucjonizowała oblicze treningu siłowego dzięki perfekcyjnej biomechanice, odwzorowującej naturalny ruch trenującego, dzięki czemu trenujący nie tylko szybciej osiąga zaplanowane wyniki treningowej ale także jest chroniony przed kontuzjami – czytamy w materiałach prasowych.
Najbardziej rozpoznawalne linie maszyn w ofercie Hammer Strength to Plate-Loaded, MTS (Motion Techology Selectorized)z dwoma stosami, czy Ground Base (bez siedzisk, pod konkretne dyscypliny sportu).

Aktualna lista Oficjalnych Centrów Hammer Strength w Polsce znajduje się na stronie dystrybutora – http://top-gym.pl/brands/hammer-strength

Źródło: materiały prasowe TOP-GYM

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ