Calypso w drodze do setki

0
630 wyświetleń

Już 5 kwietnia Calypso Fitness otworzy swój pierwszy klub w Krakowie.

Calypso przygotowuje się do otwarcia klubu w Galerii Kazimierz w Krakowie. To druga, po Rzeszowie, lokalizacja przejęta po Jatomi.  Klub o powierzchni blisko 1900 mkw. będzie posiadał klimatyzowaną salę do zajęć fitness, siłownię ze strefą funkcjonalną, strefę wolnych ciężarów, salę Power Bike, strefę relaksu, sauny oraz basen.

„Sieć konsekwentnie od lat stawia na rozwój. W piątek 2 marca swoje otwarcie miał 45 klub, trzeci na mapie Rzeszowa. Kraków to 46 lokalizacja. W samym kwietniu liczba klubów przekroczy 50, a do końca roku sieć zapowiada kilkanaście nowych otwarć. Coraz bardziej prawdopodobne staje się osiągniecie w najbliższych latach magicznej liczby 100 klubów” – czytamy w informacji prasowej.

Przedstawiciele sieci podkreślają, że to co wyróżnia ofertę Calypso Fitness, to innowacyjne połączenie abonamentu fitness z prywatną opieką medyczną gwarantowaną przez PZU Zdrowie. Fit Plus to pierwsza taka karta, dedykowana osobom, które w kompleksowy sposób chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie. W cenie karnetu zapewniona jest także stała opieka trenerów wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego oraz pełna diagnostyka treningowa na urządzeniu Tanita.

Źródło: materiały prasowe Calypso

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ