Małgorzata Burdziełowska, Artur Ligęska

Twój Fitness Sp. z o.o., operator klubów fitness SOHO Body Spirit oraz salonów kosmetycznych SOHO Beauty w Warszawie i Dębicy, pragnie poinformować o zmianie na stanowisku prezesa zarządu.

Od czerwca funkcję tę piastować będzie Małgorzata Burdziełowska (od 4 maja br. dyrektor zarządzający Twój Fitness Sp. z o.o.), znany w branży fitness konsultant i szkoleniowiec. Burdziełowska przejmie stery od dotychczasowego prezesa i współtwórcy sukcesu marki SOHO, Artura Ligęski.

– Po pięciu latach działalności najlepszym rozwiązaniem dla Twój Fitness Sp. z.o.o. jest przekazanie dowodzenia osobie, która spojrzy na kluby i salony inaczej, wprowadzi świeżość i pozwoli na dalszy rozwój. Małgorzata Burdziełowska jest najlepszym i najbardziej odpowiednim kandydatem – mówi Artur Ligęska, udziałowiec, współwłaściciel i dotychczasowy prezes zarządu Twój Fitness Sp. z o.o. – Przedstawiony przez Małgorzatę plan dalszej działalności zyskał uznanie zarówno moje, jak mojego wspólnika, co daje jej silny mandat do prowadzenia spółki.

– Stworzyłem własny koncept i unikatowe miejsca. Moje marzenia o profesjonalnych klubach w mniejszych miastach zyskały realny kształt – opowiada Ligęska. – Najcięższa praca została wykonana. Teraz pora na zmiany i rozwój. Jestem przekonany, że wybór Małgorzaty Burdziełowskiej na to ważne stanowisko to najlepszy z możliwych scenariuszy. Dla mnie pora na zasłużoną przerwę i na regenerację, jak po udziale w maratonie. Chcę zyskać dystans do biznesu, który stworzyłem od podstaw. To normalne, że się go z czasem traci. Po przerwie będzie czas na urzeczywistnianie nowych, równie ciekawych pomysłów. Fitness jest moim życiem. Jestem w branży 15 lat, od 12 prowadzę firmy związane z fitness biznesem.

Dodatkowe informacje:

Twój Fitness Sp. z o.o. od wielu lat wspiera polskich i zagranicznych inwestorów w budowaniu nowoczesnych kompleksów i klubów fitness w szerokim tego pojęciu. Nasza oferta skierowana jest zarówno do inwestorów zainteresowanych nowym biznesem w branży fitness – firm otwierających nowe kluby, jak również do funkcjonujących ośrodków fitness, które chcą zmodyfikować lub poprawić sposób działania klubu. Nasze doświadczenie pokazuje, że na każdym etapie rozwoju klubu fachowe doradztwo pozwala osiągnąć wymierne rezultaty w postaci wyższej retencji członków, zadowolenia klientów, motywacji zespołu oraz lepszych wyników sprzedaży. Szkolimy kadry najlepszych instruktorów i trenerów, przygotowujemy ich do spełniania oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Kształcimy również kadry menedżerskie do efektywnego zarządzania klubami fitness i ciągłego podnoszenia poziomu obsługi użytkowników klubów.

Twój Fitness Sp. z o.o. to właściciel następujących marek: SOHO Body Spirit (kluby fitness), SOHO Beauty (salony kosmetyczne), SOHO Squash, To Be Fit (linia kosmetyków), Fit Shop, Fitness Revolution (system szkoleniowy) oraz dystrybutor marki Gym Wipes w Polsce.

Artur Ligęska – absolwent Business of Fitness w National Fitness Business Alliance w Stanach Zjednoczonych, trener personalny i instruktor fitness z licencją European Fitness Assocation. Licencję indoor cycling zdobył w Swiss Academy of Sport. Twórca klubów fitness w całej Polsce. To dzięki jego pracy mapa klubów fitness wzbogaciła się o nowe punkty, między innymi w: Stalowej Woli, Radomiu, Lesznie, Rzeszowie czy Wrocławiu. Artur Ligęska stworzył też własną sieć – prowadzi kluby SOHO Body Spirit. Według magazynu „Home&Market” jest jednym z najlepszych menedżerów branży fitness w Polsce. Od maja 2016 r. współpracuje z Kliniką Wellness przy warszawskim Szpitalu Medicover jako trener motywacji sportowej (Physical Activity Coach).

Małgorzata Burdziełowska – absolwentka AWF we Wrocławiu o specjalności rekreacja i turystyka oraz specjalizacji instruktorskiej – ćwiczenia siłowe i kulturystyka. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie trenera II klasy kulturystyki na AWF we Wrocławiu, studia podyplomowe „Żywność, Żywienie a Zdrowie” w Instytucie Żywienia i Żywności w Warszawie oraz Menedżerskie Studia Podyplomowe Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, obsługi klienta i treningów personalnych. Współwłaściciel firmy Fit Management & Business. Jest założycielem polskiej filii międzynarodowej szkoły Life Fitness Academy, w której przez kilka lat była prezesem zarządu i szkoleniowcem. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako dyrektor regionalny w sieci Get-Fit Fitness, prezes zarządu Fitness Club 24 w Gliwicach oraz Top-Gym Fitness we Wrocławiu, menedżer i konsultant w klubach w całej Polsce, instruktor fitness oraz trener personalny.

- REKLAMA -