Magazyn Fitness Biznes: 10 lat i 55 wydań

10 lat temu, 19 stycznia 2012 roku ukazało się pierwsze wydanie nowego czasopisma branży fitness. Magazyn Fitness Biznes powstał z pasji do aktywności fizycznej, z zainteresowania sektorem usług fitness & wellness, z chęci pomocy branży, która w kraju ludzi mało aktywnych nie ma łatwej drogi rozwoju. Magazyn Fitness Biznes powstał w małym mieszkaniu przy stole kuchennym. Ukazał się dzięki zaufaniu klientów reklamowych, a także dobrej woli partnerów biznesowych, jak studio graficzne Concept Studio, z którym współpracujemy do dziś, i drukarni Poligrafia Janusz Nowak, która przez pierwsze lata drukowała czasopismo. Dziękujemy!

Od kwietnia 2021 roku Magazyn Fitness Biznes jest częścią Grupy MTP i dzięki temu partnerstwu może dalej się rozwijać i regularnie ukazywać.

Jaki miał być Magazyn Fitness Biznes?

“Jestem szczęśliwa, że mogę oddać w wasze ręce pierwsze wydanie mojego prasowego dziecka. To mój autorski projekt, który mógł ujrzeć światło dzienne przed wszystkim dzięki zaufaniu ludzi, którzy we mnie i w moje pomysły uwierzyli. Czasopismo nie zaistniałoby także bez wspaniałych autorów, którzy zgodzili się ze mną współpracować. Magazyn nie powstałby również, gdyby nie doping ze strony bliskich mi osób. Wszystkim dziękuję. Bardzo.

Kiedy wymyśliłam tytuł czasopisma, wiedziałam, że najważniejszą kwestią, na której chcę się skupić, jest prowadzenie biznesu, jakim jest klub fitness.

Znajdziecie więc na naszych łamach tematy, które stanowią codzienność waszego przedsiębiorstwa. Wiemy, ile wysiłku kosztuje uruchomienie klubu. Wiemy, jak ciężko jest zdobyć i zatrzymać klienta. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że stworzenie zespołu i zarządzanie nim to wielka sztuka. A ponieważ znamy nie tylko blaski, ale i cienie waszej pracy, chcemy być waszym partnerem w biznesie. Chcemy wspierać w momentach trudnych, świętować w chwilach radości.[…]
Obiecujemy, że będziemy blisko was i waszych problemów oraz sukcesów.”

To fragment edito z pierwszego wydania. Czy udało się spełnić przynajmniej część obietnic, które dałam? Mam nadzieję, że tak.

Pozdrawiam ciepło
Dorota Warowna
Red. nacz.

- REKLAMA -