Sylwia i Akop Szostak dla Ukrainy

Znana para założyła zbiórkę w ramach akcji “Solidarni z Ukrainą” i zachęca do wpłat swoich fanów.

Zbiórka ruszyła pod hasłem “Szostaki dla Ukrainy”. Na stronie zbiórki napisali:
“Zawsze staramy się wspierać innych na tyle ile możemy. Ci z was, którzy nas obserwują, wiedzą o czym mówimy. Tym razem uważamy, że nie możemy być obojętni na to co dzieje się tuż za granicami naszego kraju. Trzeba działać! Postanowiliśmy założyć tę zbiórkę, by wspomóc naszych sąsiadów w tej nierównej walce. Wojna nigdy nie jest dobra. Dla nikogo. Cierpią dzieci, kobiety, mężczyźni, całe rodziny, zwierzęta”.

Do tej pory na zbiórce Szostaków zebrano prawie 100 tys. złotych. Sportowcy na dobry początek sami wpłacili na zbiórkę 50 tys. złotych, a potwierdzenie wpłaty pokazali w social mediach.

– Zbiórkę zaczęliśmy od własnej wpłaty. Abyście wiedzieli, że to nasze wspólne działania i nie prosimy was wyłącznie o wsparcie, lecz również jesteśmy w nim aktywni

– napisali na swoich profilach Sylwia i Akop.

Zbiórki firmowe na Pomagam.pl to funkcjonalność, która pozwala na założenie firmowej “wirtualnej puszki” w ramach głównej akcji #SolidarniZUkrainą.

Na stronie https://pomagam.pl/firmydlaukrainy każda organizacja – firma, klub sportowy, NGO – może założyć zbiórkę internetową na pomoc naszym sąsiadom i szybko zacząć zbierać środki w zweryfikowanym miejscu. Serwis posiada także gotowe narzędzia do promocji zbiórki: wygodne opcje udostępniania w mediach społecznościowych oraz automatycznie tworzony widget-kod do umieszczenia na stronie www lub blogu.

Do akcji oprócz małżeństwa Szostaków dołączyły m.in. sieć Platinium Fitness oraz BodyTec20+.

Łącznie na zbiórce Fundacji Pomagam.pl “Solidarni z Ukrainą” udało się już zebrać blisko 7 milionów złotych. Portal Pomagam.pl wszystkie koszty bierze na siebie, tak aby 100% wpłat trafiło na pomoc humanitarną.

Pomagam.pl pozwala w ciągu kilku chwil samodzielnie stworzyć internetową zbiórkę pieniężną na dowolny cel oraz udostępnia narzędzia do jej promowania.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -