TECHNOGYM jedzie na Igrzyska Olimpijskie w Tokio

Technogym został partnerem i oficjalnym dostawcą sprzętu fitness Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu olimpijskiemu, TECHNOGYM już po raz ósmy wesprze najlepszych sportowców z całego świata w osiąganiu ponadprzeciętnych wyników treningowych.

TECHNOGYM wyposaży 30 centrów fitness w ponad 1200 urządzeń najwyższej jakości. Zawodnicy będą mogli korzystać ze wszystkich sprzętów niezbędnych do ich treningów w okresie przed oraz w trakcie trwania Igrzysk Olimpijskich. Dodatkowo, zapewnione zostanie wsparcie w postaci zespołu profesjonalnych trenerów, którzy będą ich wspierać w procesie przygotowań do zawodów.

-To dla nas zaszczyt i ogromne wyróżnienie, że po raz ósmy możemy wspierać profesjonalnych sportowców w ponad 200 krajach w procesie przygotowań do najważniejszych zawodów sportowych – Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 – mówi założyciel i prezes Technogym – Nerio Alessandri. – Zespół Technogym codziennie pracuje nad tym, aby tworzyć urządzenia wyposażone w nowoczesną technologię, które przeniosą trening sportowców na inny, wyższy poziom – dodaje Alessandri.
Technogym

Źródło: materiały prasowe

 

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ