Autorskie treningi w klubach Zdrofit

Od kwietnia Zdrofit wprowadza do swoich grafików nowe, autorskie treningi – Zdrofit Power i Zdrofit Harmony. Na wstępie zajęcia będą odbywały się pilotażowo w wybranych klubach warszawskich. Docelowo pojawią się w ofercie całej sieci.

Zdrofit Power i Zdrofit Harmony pozwolą na dobranie zajęć pod kątem potrzeb i możliwości klubowicza, nastroju dnia czy też w przypadku korzystania z obu będą realizowały kompleksowe podejście do aktywności. To dwie, z jednej strony przeciwstawne, z drugiej uzupełniające się propozycje treningowe.

Treningi Zdrofit Harmony

Zdrofit Harmony jest skierowany do osób, które szukają harmonii w codziennym życiu. Do tych, którzy mają stresującą pracę lub po prostu potrzebują spokojnych zajęć, które pozwolą ich ciału się odprężyć, a umysłowi odpocząć.

Treningi Zdrofit Power

Zdrofit Power to trening bardzo dynamiczny, podczas którego ciało jest poddawane różnorodnym bodźcom. Jest to propozycja dla osób, które szukają energetycznych rozwiązań i lubią wycisk.

Postaw Zdro przed Fit

-Obydwa autorskie treningi są konsekwentnie utrzymane w duchu kampanii marki pod hasłem „Postaw Zdro Przed Fit”. Priorytetem w metodyce treningowej jest poprawność wykonywanych ćwiczeń, a odpowiednio przygotowane sekwencje sprawiają, że trening jest kompleksowy. Obydwie propozycje bazują na różnych technikach i metodach treningowych.
Do pracy nad treningami zaangażowaliśmy wspaniałych instruktorów i szkoleniowców od wielu lat związanych z marką Zdrofit.

Ludzi, którzy w ten projekt włożyli nie tylko wiedzę merytoryczną, ale również pasję i serce. Zdrofit Harmony i Zdrofit Power są to treningi, w które zdecydowanie wierzymy. Mamy nadzieję, że klienci je docenią – powiedziała Anna Łazicka, manager sieci ds. zajęć grupowych.

Kolorystyka i elementy graficzne związane z komunikacją treningów zostały dobrane w nawiązaniu do kolorów ziemi i natury, bo i treningi oparte są na ćwiczeniach bazujących na naturalnych ruchach i w zgodzie z potrzebami ludzkiego ciała. Każdy człowiek potrzebuje czasami mocnej wymagającej aktywności a czasami wyciszenia i spokojnej, świadomej pracy z ciałem przynoszącej ukojenie.

Źródło: materiały prasowe Zdrofit

- REKLAMA -