Prowadzimy rozmowy w sprawie objęcia wybranych lokalizacji po sieci Jatomi

Po tym, co stało się na początku br. z jedną z największych sieci fitness w Polsce, wiele osób zadaje sobie pytanie, co dalej z  lokalizacjami po Jatomi. Pojawiło się wiele możliwych scenariuszy i domysłów.

Jednym z potencjalnych “spadkobierców” mogłaby zostać np. jedna z prężnie rozwijających się sieci – Zdrofit. W odpowiedzi na zapytanie, czy Zdrofit prowadzi rozmowy w sprawie przejęcia lokalizacji po Jatomi, otrzymaliśmy następującą odpowiedź.

– Prowadzimy rozmowy w sprawie objęcia wybranych lokalizacji po sieci Jatomi.
Nie będą to przejęcia, ale otwarcia nowych klubów Zdrofit w lokalizacjach po zamkniętych klubach – mówi Jakub Raniszewski, współzałożyciel sieci, członek Zarządu Zdrofitu.

– Póki nie podpiszemy umów, nie chcemy oficjalnie mówić o konkretnych lokalizacjach. Po rozmowach z wynajmującymi, z satysfakcją możemy zaobserwować, że nasza marka wygrywa ze względu na jakość, którą oferujemy.

Z pewnością rok 2018 to czas bardzo dynamicznego rozwoju sieci Zdrofit i już wkrótce będziemy mogli zdradzić więcej szczegółów. Co również istotne, z marki kojarzonej głównie z Warszawą, zmienimy się w markę penetrującą inne obszary kraju.

Zdjęcie: Zofia Kowalczyk/ archiwum fitnessbiznes.pl

- REKLAMA -