Wolne ciężary od Throwdown

Core Health & Fitness, producent sprzętu fitness, poinformował, że rozszerza swoją ofertę o nową markę. Do swojego portfolio dodał Throwdown®, specjalistę w temacie wolne ciężary i trening HIIT.

Nowy rozdział

Jako kolejny rozdział planu strategicznego rozwoju firmy, Core Health & Fitness zwiększa swój udział w branży fitness, oferując swoim klientom wysokiej jakości talerze, hantle i stojaki jako idealne uzupełnienie do oferowanego do tej pory wyposażenia sprzętowego – czytamy w informacji prasowej.

Firma od lat działa na arenie treningu siłowego. Oferuje maszyny pod marką Nautilus® oraz wyposażenie do treningu interwałowego o wysokiej intensywności (HIIT) pod marką StairMaster®. Teraz uzupełnia tą działalność o dodatkowy sprzęt zwiększający efektywność treningu siłowego i funkcjonalnego.

Zgodnie z trendami

-To posunięcie jest naturalnym dodatkiem do naszych linii produktów i marek. Wpisuje się w realizację strategii wyposażania wszystkich stref siłowni i klubów fitness. Moda na sprawność funkcjonalną rośnie od kilku lat. Postrzegamy to jako idealny dodatek do naszej linii najlepszych w swojej klasie marek i sprzętu HIIT. Nasz globalny zasięg produkcji i dystrybucji stwarza wyjątkową okazję dla klientów i dystrybutorów. – mówi Michael Bruno, właściciel i dyrektor generalny firmy.

Specjalista dziedzinie sztuk walki i fitness

Throwdown LLC, to wieloletni innowator w dziedzinie sztuk walki i fitness. Produkcją akcesoriów do treningu funkcjonalnego zajmuje się od 2003 roku. Ted Joiner, prezes firmy, powiedział: – Cieszymy się, że możemy kontynuować ekspansję funkcjonalnych produktów i marki Throwdown pod parasolem światowego producenta i dostawcy Core Health & Fitness. Będziemy w stanie zwiększyć skalę naszej wielkiej tradycji jakości i usług, która jest dobrze dopasowana do kultury Core H&F i jej strategii tworzenia wartości.

Marki w portfolio Core Health & Fitness

Pod szyldem Core Health & Fitness można znaleźć teraz 5 marek, które charakteryzują się wysoką jakością i świetnymi rozwiązaniami technicznymi. – Każdy brand jest unikatowy, ale spójny design pozwala klientom kreować eleganckie i harmonijne wnętrza, gdzie wszystko do siebie idealnie pasuje – czytamy w materiałach prasowych.

Star Trac® to marka cardio, która klientom oferuje nie tylko jakość, ale też innowacyjność. Konsole OpenHub, dają możliwość łączenia się z dowolną aplikacją, ułatwiając dostęp do danych treningowych w m.in. Apple Watch, RunSocial, NIKE+ czy Zwift. Najnowsze dziecko w rodzinie – FreeRunner™ – to coś, czego dotąd nie było. 19 calowy wyświetlacz i rewolucyjny podkład biegowy HexaDeck czyni tę bieżnię inną niż wszystkie.

StairMaster® – sprzęt do treningu HIIT, kultowe schody – Gauntlet, unikatowy Boxmaster®, a od niedawna również wioślarz HIITRower oraz  Schody 10G.

Schwinn® – rowerowa marka – legenda, która zapoczątkowała fenomen indoor cyclingu. Profesjonalny sprzęt, solidny program edukacyjny i narzędzia pomiarowe – wszystko to tworzy klasę samą w sobie.

Nautilus® – jedna z najbardziej znanych marek sprzętów siłowych na świecie. Wszystkie linie urządzeń gwarantują doskonałą biomechanikę ruchu, jakość, niezawodność i atrakcyjny design.

Throwdown® – oferuje szeroką gamę produktów, zapewniając wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni doposażyć swoją strefę wolnych ciężarów i strefę HIIT.

Więcej informacji na www.corehandf.com

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -