OK System w CityFit

CityFit rozpoczyna współpracę z OK System. Do tej pory sieć nie współpracowała z żadnym operatorem karnetów sportowych.

– Naszym celem jest zapewnienie wszystkim osobom zainteresowanym aktywnością fizyczną pełnej dostępności usługi. Aktywizujemy mieszkańców miast, dając im dostęp do nowoczesnej infrastruktury, bez ograniczeń i za wyjątkowo atrakcyjną cenę. Oferujemy łącznie blisko
30 000 metrów kwadratowych świetnie wyposażonej powierzchni treningowej i nadal poszukujemy lokalizacji pod kolejne kluby. Jednym z naszych aktualnych celów strategicznych jest również zwiększenie udziału w segmencie B2B. Dzięki współpracy z OK System wchodzimy w nowy etap kreowania wartości aktywnego spędzania czasu wśród pracowników firm i korporacji – mówi Łukasz Gądek, COO CityFit.

Proces integracji systemów CityFit i OK System rozpocznie się w kwietniu i będzie przebiegał etapowo. Docelowo Klienci OK System będą mogli korzystać ze wszystkich lokalizacji sieci. Już wkrótce w ofercie CityFit pojawią się również usługi stworzone z myślą o pracownikach firm i korporacji, m.in. zajęcia integracyjne dla firm oraz treningi grupowe prowadzone w języku angielskim.

– Od dawna z podziwem przyglądamy się dynamicznemu rozwojowi sieci City Fit. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci docenią ofertę klubów, a przede wszystkim jakość świadczonych usług, znany i lubiany sprzęt siłowy, bogatą ofertę zajęć grupowych oraz nowoczesny design wnętrz. Tym bardziej, że pierwsze informacje o współpracy z siecią City Fit spotkały się z ogromnym entuzjazmem naszych klientów. Bardzo cieszymy się ze współpracy, mamy wiele nowych, niestandardowych pomysłów, które chcemy wspólnie realizować – mówi Aleksandra Tokarewicz, Prezes Zarządu OK System Polska.

OK System oferuje dostęp do ponad 4500 obiektów sportowo-rekreacyjnych w całej Polsce. Przewaga technologiczna sprawia, że 90% pracy związanej z obsługą programów sportowych przejmuje OK System, co dla działów HR oznacza minimalne koszty i minimalne zaangażowanie w administrowanie procesem. Rozwiązania oferowane przez OK System doceniło ponad 800 klientów w całej Polsce.

Źródło: materiały prasowe CityFit

- REKLAMA -