Ruszają targi FIWE 2020

Już dziś rusza kolejna edycja targów FIWE w Warszawie. Piątek to dzień branżowy. W sobotę i niedzielę wstęp na wydarzenie mają także fani fitnessu.

Okazja do spotkań

Z powodu pandemii nie odbyła się w tym roku największa impreza dla branży fitness – RiminiWellness. Bardzo ważne dla klientów biznesowych FIBO zostało przeniesione na październik i odbędzie się jedynie wirtualnie.  FIWE jest więc jedyną imprezą w tym roku dla branży fitness.
Jak podkreślają organizatorzy targów, FIWE to niepowtarzalna okazja dla m.in. inwestorów i właścicieli klubów fitness, by nawiązać osobiste kontakty, rozeznać się w trendach panujących aktualnie na rynku oraz przeanalizować zmiany, jakie dotknęły branżę w ostatnich miesiącach.

Dla branży

Tegoroczna edycja obejmuje 5 konferencji biznesowych i 2 spotkania eksperckie. Uczestnicy mogą wziąć udział w konferencjach FIWE Experts, FIWE Investors, FIWE Fit & Cardio, FIWE Pro. Nowością są spotkania biznesowe FIWE Experts Equipment oraz FIWE Franczyza.
Które firmy i marki będzie można zobaczyć na FIWE? Oto lista wystawców – LISTA

Dla fanów fitnessu

Fitness Trade Show to nie tylko biznes, ale też okazja dla wszystkich fanów sportu do spotkania i czerpania radości ze swojej pasji. W konsumenckiej części targów na fanów aktywności fizycznej czekają liczne atrakcje.  Pełny program wydarzeń znajdziesz tutaj: https://fiwe.pl/wydarzenia-targowe/

Więcej o targach na https://fiwe.pl/

 

Źródło: materiały prasowe
Fot. FIWE 2019/ archiwum redakcji

 

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ