Akademia Justfit: wiedza o biznesie EMS

Justfit EMS to nie tylko sprzęt. To także koncepcja treningowa i certyfikowane szkolenie dla trenerów. Bezpłatne przy zakupie urządzenia.

Jak podkreśla dystrybutor sprzętu, Akademia Justfit przekazuje nie tylko wiedzę treningową, ale uczy także, jak prowadzić z sukcesem biznes EMS. – Nasza bezpłatna Akademia gwarantuje solidne know-how w zakresie innowacyjnego podejścia do fitnessu, a ponadto uczy, jak pracować z klientami w sposób zorientowany na wyniki. Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć gwarancję udanego rozpoczęcia działalności i sprawnego funkcjonowania twojej firmy – mówią przedstawiciele firmy.

Czego się nauczysz?

W Akademii Justfit zapoznasz się ze wskazówkami dotyczącymi bezpieczeństwa i efektywności treningu EMS. Podczas szkolenia zyskasz też głębszą wiedzę m.in. na temat technologii EMS oraz  zasad właściwego odżywiania. Podczas kursu ty oraz twój zespół otrzymacie solidne know-how na temat innowacyjnego podejścia do biznesu w branży fitness. Po ukończeniu poszczególnych poziomów szkolenia, otrzymasz oficjalny certyfikat trenera Justfit EMS.

Więcej szczegółów na https://justfit-ems.pl/

 

- REKLAMA -