Runmageddon wśród nominowanych

Runmageddon jako największy w Polsce organizator biegów przeszkodowych został nominowany w dwóch prestiżowych konkursach. Walczy z najlepszymi organizacjami sportowymi o Nagrodę Biznesu Sportowego DEMES. Został też wyłoniony w pierwszej trójce najwyżej ocenianych biegów przeszkodowych w plebiscycie „Orły OCR”.

– Runmageddon to już dojrzała organizacja, która konsekwentnie realizuje swój cel zaszczepienia w społeczeństwie bakcyla sportów przeszkodowych. I to nam się udaje. Coraz więcej osób startuje w naszych biegach, doceniając ich organizację, obsługę klienta, atmosferę – mówi dyrektor organizacyjny Piotr Bałchanowski. – Cieszymy się, że zarówno przedstawiciele biznesu, jak i sportu, doceniają nasz wkład w popularyzowanie biegów OCR oraz aktywności fizycznej.

W Nagrodach Biznesu Sportowego Demes Runmageddon został nominowany w czterech kategoriach: Organizacja Sportowa, Event Marketing, Sportowe Video oraz Social Media. W plebiscycie „Orły OCR” znalazł się w najlepszej trójce, ubiegających się o tytuł: Najlepszy bieg przeszkodowy 2019 oraz Najlepsza przeszkoda Mistrzostw Polski OCR.

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 89 tysięcy osób, w tym 68 000 dorosłych i 21 000 dzieci, młodzieży i całych rodzin. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 250 tysięcy uczestników. W 2019 roku Runmageddon kontynuował ekspansję zagraniczną, organizując kolejne edycje biegów z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Opracowano na podstawie materiałów prasowych

- REKLAMA -